Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Ніхто цього не очікував, але Falcons під керівництвом Зоніка на очах набирають обертів і сьогодні просто розчавили NAVI.

Єдиним гравцем, до якого не було жодних претензій у чорно-жовтих був w0nderful, який закінчив матч з рейтингом 1,36, а значить грав на найвищому рівні і навіть заміна його на Сімпла не змогла б змінити ситуацію.

Куди пропала гра команди, яку вона нещодавно демонструвала на Бласті, залишається загадкою, проте в провалі можна спробувати звинуватити b1t, який показував чудову гру з часів, як з команди пішов Сімпл, але повністю провалив надважливий матч сьогодні, завершивши гру з рейтингом 0,7 – таким самим, як у sdy в сьогоднішній грі проти G2. 

Таким чином NAVI завершили турнір на 7-8 місці, не вийшовши у Play-off і в черговий раз поставивши під питання свій справжній рівень. Falcons, відносно майбутнього яких неодноразово висловлювалися сумніви, навпаки зіграють на сцені Сподек Арени. Команда легендарного zonic знаходиться буквально в парі кроків від одного з найпрестижніших трофеїв світу. 

З цікавого, вперше на арені турніру NAVI влаштовують фансектор, чи будуть там люди з огляду на відсутність команди залишається загадкою.

 

Материалы по теме

NAVI підписали новий склад з Brawl Stars. В анонсі не обійшлося без росіянина і японської школярки

0

NAVI підписали новий склад з мобільної дисципліни Brawl Stars. До складу увійшли три зіркові гравці з Японії — Achapi, Levi та I see. В попередньому складі українського клубу тривалий час грали росіяни, але нещодавно той склад було розпущено.

NAVI всуху програли Virtus.pro в матчі за вихід на Мейджор

0

NAVI всуху програли у принциповому матчі проти Virtus.pro в матчі за вихід на Мейджор в Копенгагені. Український клуб виборов по 9 раундів на кожній з двох зіграних карт, проте не зміг впоратися з росіянами.

Вперше в історії Spirit піднялися на третє місце в рейтингу HLTV. Актуальний український рейтинг

0

Після оновлення світового рейтингу за версією HLTV російська команда Team Spirit зробила стрибок угору і вперше у своїй історії піднялася на третю сходинку.

s1mple спростував чутки про можливість його воз’єднання з росіянами – колишніми гравцями NAVI в команді Cloud9

Олександр s1mple Костилєв, відвідавши фінальний день IEM Katowice 2024 дав коротке інтерв’ю де спростував чутки про його перехід до російського колективу Cloud9.