Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Одна з найбільших ігрових франшиз консолі Xbox нарешті отримує адаптацію на Netflix. Стрімінгова платформа все частіше випускає фільми та анімаційні серіали, пов’язані з відеоіграми.

Хітовий науково-фантастичний шутер від Xbox Gears of War з’явиться на Netflix у кількох адаптаціях. Згідно з інформацією The Hollywood Reporter, Нетфлікс отримав медіа-права на франшизу після «довгих місяців переговорів», і тепер має великі плани перетворити ігровий всесвіт на власну велику історію.

Netflix вже працює над бойовиком Gears of War, за яким, як повідомляється, піде «мультсеріал для дорослих». Обидва ці проекти створюватимуться в партнерстві з The Coalition, ігровою студією, яка перейняла франшизу від Epic Games, починаючи з випуску Gears of War 4 у 2016 році. Враховуючи, що робота The Coalition над Gears of War заслужила визнання фанатів, на думку критиків, партнерство з Netflix є хорошим знаком того, що ці адаптації відповідатимуть всесвіту гри.

Стрімінговий сервіс планує спочатку випустити повнометражний фільм та серіал, та подивитися на фідбек аудиторії. Якщо ідея вдасться, то Netflix матиме нову хітову франшизу, яку можна буде розвивати у наступних сезонах.

Поки невідомо, хто буде знімати фільм, але адаптацію франшизи намагалися зробити кілька голівудських студій ще з 2007 року. Цікаво, що адаптація фільму Bioshock пішла через подібні періоди, перш ніж його права також потрапили до Netflix.

Дія першої гри Gears of War відбувається на планеті Сера, схожої на Землю, де 79-річний конфлікт між двома ворогуючими фракціями розірвав планету на частини. Невдовзі після того, як обидві фракції погоджуються на перемир’я, з’являється раса підземних створінь, відома як Орда Сарани, щоб напасти на вже втомлених битвами людей, поставивши людство на межу загибелі. Потім сержант Маркус Фенікс і його загін «Дельта» отримують завдання очолити останню відчайдушну спробу врятувати людство.

Читайте також: Рейтинг пісень-гімнів Чемпіонатів Світу WORLDS з League of Legends від найгіршої до найкращої

Материалы по теме

На NETFLIX вийшов третій епізод анімаційного серілу по всесвіту Dota 2 «Кров Дракона»

На платформі NETFLIX вийшов третій епізод анімаційного серіалу за всесвітом Dota 2 — «Кров Дракона«.

Netflix показали трейлер анімаційного серіалу за мотивами популярного кіберспортивного файтингу Takken

Кіберспортивні ігри все частіше стають історіями для аніме на Netflix. Таким чином платформа отримує цікавий та вже відомий і зрозумілий аудиторії контент, а розробники ігор своєю чергою отримують чудову додаткову рекламу для своїх ключових хітів.

Netflix не просто пішов з Росії, а почав блокування Російських користувачів по IP

Стрімінговий сервіс Netflix не тільки пішов з російського ринку, а й взагалі закрив доступ до свого сервісу по IP адресам. Тепер будь-які користувачі, навіть придбавши підписку обхідними шляхами, не зможуть користуватися Netflix, якщо фізично знаходяться в Росії.