Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Аналітична агенція Newzoo зробила свій прогноз на розвиток кіберспорту у 2022 році. Newzoo відомі своїми гіперперебільшеннями, над якими сміються всі, хто вариться в кіберспорті і знає його з середини.

З іншого боку всі ті, хто сміється використовують аналітику Newzoo, бо це очевидно вигідно для привертання уваги до кіберспортивних проєктів,  залучення нових партнерів та інвесторів. 

Ось що нам обіцяють в Newzoo

Цей рік стане ще одним вражаючим роком для зростання кіберспорту. Завантажте цей безкоштовний звіт, щоб отримати ключові висновки та статистику високого рівня з нашого звіту про ринок глобального кіберспорту та прямих трансляцій за 2022 рік, який включає розмір глобального ринку кіберспорту за 2022 рік, прогнози, уявлення про мобільний кіберспорт, ігри на блокчейні, та багато іншого.

  • У 2022 році світова аудиторія кіберспорту зросте на 8,7% в річному обчисленні та досягне 532 мільйонів. Прихильники кіберспорту — ті, хто дивиться кіберспортивний контент частіше одного разу на місяць — становитимуть трохи більше 261 мільйона.
  • Кількість ентузіастів кіберспорту зросте до 318 мільйонів у 2025 році із CAGR +8,1% (2020-2025). У 2025 році загальна аудиторія перевищить 640 мільйонів.
  • До кінця 2022 року кіберспорт принесе майже 1,38 мільярда доларів у всьому світі. На Китай припадає майже третина світових доходів від кіберспорту.
  • Цифровий та стрімінговий — це два найбільш швидкозростаючі потоки доходу від кіберспорту, із CAGR на 2020-2025 рр. +27,2% і +24,8% відповідно. Зростання обізнаності про цифрові активи та NFT, ймовірно, збільшить інвестиції та інтерес шанувальників до придбання внутрішньоігрових предметів кіберспортивної IP.

Коментар Gameinside: На жаль аналітичні агентства на кшталт Newzoo дуже часто завищують цифри та тим самим надувають велику бульбашку під назвою Кіберспорт. Зі сторони здається, що трансляції дивляться сотні мільйонів глядачів і майже кожен десятий в світі кіберспортсмен, що є дуже далеким від реальності. 

У той час, як на найтоповіших кіберспортивних змаганнях на піку ми ледь бачимо сотні тисяч глядачів, а дуже рідко цифри перевищують мільйон, Newzoo у своїх звітах подає цифри у сотнях мільйонів і аргументує їх способом підрахунку. Фактично, аналітична агенція рахує всіх, хто дивився будь-що на тему ігор за останній місяць і не важливо що саме це було і скільки часу людина це дивилася. Також велике питання виникає щодо методології підрахунку унікальних глядачів. 

Простіше кажучи Newzoo відверто обманює інвесторів по усьому світу, але більшість кіберспортивних діячів і організацій про це мовчить, так як хайп збільшує їх власну капіталізацію та йде їм на користь у короткостроковій перспективі.

 

Материалы по теме

Підраховано скільки коштуватимуть всі скіни у VALORANT

Ентузіасти порахували у скільки обійдеться купівля всіх без виключення скінів у Valorant, випущених на цей час через два роки з моменту виходу гри. Звісно, у Valorant, як і в інших кіберспортивних іграх скіни жодним чином не впливають на потужність зброї, вони є лише косметикою гри.

Diablo Immortal заробляє для Blizzard майже 2 мільйони доларів на добу. Гра стала найяскравішим прикладом лудоманії у мобільних іграх

Згідно зі звітом Blizzard нова гра Diablo Immortal лише за місяць з моменту запуску заробила для компанії 49 мільйонів доларів США. Дана сума не враховує комісії цифрових майданчиків та податки, з їх врахуванням цифра була б ще більш вражаючою.

Як дивитися IEM Cologne 2022: трансляція, розклад, команди та цікаві факти

Починається IEM Cologne 2022 — одна з найцікавіших подій року у CS:GO. Пропонуємо нашим читачам разом спостерігати за цим надзвичайно цікавим турніром, який завершує перше півріччя у змагальному CS:GO найвищого рівня.

Рейтинг найкращих команда світу з CS:GO. Підбиваємо підсумки першого півріччя та відмічаємо значний прогрес українських команд

Після турнірів у вихідні сталося чергове оновлення світового рейтингу CS:GO, проте перша десятка майже не зазнала змін, бо великих турнірів не відбувалося, а грали в основному команди поза топом.