Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Вперше за кілька років одна з найтитулованіших організацій в Counter-Strike не змогла пройти на Мейджор. В останнє таке ставалося з NiP у далекому 2018 році, коли вони не змогли пройти на ELEAGUE Major Boston. Після цього шведський клуб завжди відбирався на головну подію року.

Відбіркові на Мейджор в Копенгагені стали справжнім кошмаром для команди, за яку грає українець headtr1ck. В перший же день європейського RMR його команда примудрилася програти не тільки Eternal Fire, а й головним аутсайдерам російській команді AMKAL, що було вкрай неочікувано. 

На другий день турніру Нінзі зустрілися зі ще одними аутсайдерами SAW і були розгромлені і декласовані, заробивши лише вісім раундів за дві карти проти відверто слабкої команди. 

Наразі легендарний клуб посідає найгірше у своїй історії 27 місце у світовому рейтингу, а їх виступи в останні пів року нагадують круте піке. 

В останнє дійсно топову команду NiP перегравали ще в липні минулого року. Тоді вони спромоглися здолати Vitality в групах BLAST. Після цього команда програвала більшу частину матчів, а якщо і вигравала щось, то це були матчі проти ТІР-2 та ТІР-3 команд. 

Вочевидь провал на Мейджорі підписав вирок цьому складу і залишається лише гадати, чиї голови полетять після такої нищівної поразки. Одним з претендентів на звільнення нажаль може стати і українець Данило Валітов, показники якого з переходом на CS2 мають не найкращий вигляд. 

Материалы по теме

B8 підписали двох українців headtr1ck і baz в склад з CS2

0

B8 оголосили про приєднання до складу з CS2 українців Даніїла headtr1ck Валітова і Олега  baz Кулинича. Ймовірно перший став частиною трансфера r1nkle, якого днями підписали NiP. baz же перейшов в B8 з російської організації Spirit Academy, в якій грав з серпня 2022 року.

NiP офіційно підписали українського снайпера Артема r1nkle Мороза

0

NiP офіційно підписали українця Артема r1nkle Мороза, який до цього виступав за клуб B8. Чутки про трансфер гравця ходили весь останній місяць.

Снайпер B8 найближчим часом перейде в NіP. Ймовірно він вже підписав контракт

За нашою інформацією снайпер українського клубу B8 r1nkle найближчим часом перейде до NiP, де замінить іншого українця headtr1ck.

Xizt⁠ став новим тренером NiP. Раніше він шість років виступав за легендарний шведський колектив

0

Xizt⁠ став новим тренером NiP. Раніше він шість років виступав за легендарний шведський колектив Річард ⁠Xizt⁠ Ландстрем став головним тренером NiP. Легендарна команда іде на рішучий крок в прагненні повернути колишню славу. 33-річний швецький фахівець спробує зібрати новий конкурентоспроможний склад NiP.