Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

NiP перемогли MOUZ у фіналі  Global Esports Tour Dubai 2022 по CS:GO та стали чемпіонами турніру. У вирішальному поєдинку шведська команда здобула перемогу на двох картах, програвши одну і тріумфувала, заробивши 100 тисяч доларів США. Їх суперники задовольнилися вдвічі меншою сумою.

MOUZ грали у фіналі лише з трьома членами команди на сцені: Bymas, JDC та ⁠sycrone, інші гравці були змушені грати із номерів через протоколи Covid-19.

Результати турніру

Сітка турніру

Розподіл призових місць

1.  NIP — $100,000
2. MOUZ — $50,000
3-4.  OG — $25,000
3-4.  Movistar Riders — $25,000
5-8.  NASR — $12,500
5-8.  Falcons — $12,500
5-8.  TYLOO — $12,500
5-8.  Complexity — $12,500

Читайте також про новий ролик геймплею Call of Duty: Modern Warfare II.

Материалы по теме

Підраховано скільки коштуватимуть всі скіни у VALORANT

Ентузіасти порахували у скільки обійдеться купівля всіх без виключення скінів у Valorant, випущених на цей час через два роки з моменту виходу гри. Звісно, у Valorant, як і в інших кіберспортивних іграх скіни жодним чином не впливають на потужність зброї, вони є лише косметикою гри.

Diablo Immortal заробляє для Blizzard майже 2 мільйони доларів на добу. Гра стала найяскравішим прикладом лудоманії у мобільних іграх

Згідно зі звітом Blizzard нова гра Diablo Immortal лише за місяць з моменту запуску заробила для компанії 49 мільйонів доларів США. Дана сума не враховує комісії цифрових майданчиків та податки, з їх врахуванням цифра була б ще більш вражаючою.

Як дивитися IEM Cologne 2022: трансляція, розклад, команди та цікаві факти

Починається IEM Cologne 2022 — одна з найцікавіших подій року у CS:GO. Пропонуємо нашим читачам разом спостерігати за цим надзвичайно цікавим турніром, який завершує перше півріччя у змагальному CS:GO найвищого рівня.

Рейтинг найкращих команда світу з CS:GO. Підбиваємо підсумки першого півріччя та відмічаємо значний прогрес українських команд

Після турнірів у вихідні сталося чергове оновлення світового рейтингу CS:GO, проте перша десятка майже не зазнала змін, бо великих турнірів не відбувалося, а грали в основному команди поза топом.