Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

По словам известного французского инсайдера Гийема neL Канело, бельгийский игрок Набиль Nivera Бенрлитом перейдет в другую дисциплину к своему старшему брату.

Как заявил neL в своем новом посте, организации Team Vitality и Team Liquid уже почти завершили трансфер младшего брата ScreaM Набиля Nivera Бенрлитома.

Напомним, что в марте 2021 года Team Vitality посадили Nivera на скамейку запасных из-за правила шестого игрока, которое ввела компания Valve.

Если переход все-таки состоится, то анонс будет уже после турнира в Рейкьявике, который пройдет с 24 по 30 мая.

Возможный состав Team Liquid по Valorant:

  • Дом soulcas Сулкас
  • Джеймс Kryptix Аффлек
  • Трэвис L1NK Мендоза
  • Адиль ScreaM Бенрлитом
  • Элиас Jamppi Олкконен
  • Набиль Nivera Бенрлитом

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: XBOCT: «Далеко не факт, что Valve повезут нас, талантов, на место проведения The International 10»

Напомним, что вчера организация FunPlus Phoenix рассталась со своим тренером состава по Valorant Иваном Johnta Шевцовым.

Материалы по теме

Riot будуть аналізувати голосовий чат у Valorant. Головна мета зробити гру ще більш інклюзивною та менш токсичною

Riot повідомили, що незабаром почнуть записувати та аналізувати голосовий чат у Valorant. Це зроблять для того, щоб контролювати токсичних гравців.

s1mple грає у рейтинговий Valorant лише на одному герої. Riot зробили ідеального агента, про якого снайперам у CS:GO можна тільки мріяти

0

Олександр s1mple Костилєв грає рейтингові ігри у Valorant тільки на одному агенті. Нещодавно на стрімі він показав історію своїх рейтингових ігор і так, він грає на, мабіть кращому агенті для гри на ролі AWP, мова йде про Чамбера.

Команда легендарного Кирило ANGEL Карасьова вийшла на Мейджор по Valorant, у неділю вона зіграє за перше місце кваліфікацій, щоб потрапити одразу у Play-off турніру

Команда FPX, за яку грає легендарний українець Кирило ANGEL Карасьов, кваліфікувалася на Мейджор по Valorant VCT Masters Copenhagen, перегравши останній чинний склад Gambit, який через санкції грає під назвою MЗС.

150 організацій з усього світу подали заявки на участь у франшизній лізі Riot Games по грі Valorant

Понад 150 організацій подали заявки до Riot Games щодо можливості стати партнерами франшизної ліги з VALORANT, яка стартує наступного року. Після проведення реформи у 2023 році кіберспорт у Valorant буде розвиватися за тим самим форматом, що й у LoL. Всім кіберспортом буде керувати виключно Riot.