Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Бывший игрок HellRaisers, ESPADA и M19 Александр Nix Левин получил бан на своем канале на стримерской платформе Twitch.

Об этом стало известно из аккаунта StreamerBans в Твиттере:

https://twitter.com/StreamerBans/status/1378286873513168897?s=20

Эта блокировка стала для Александра первой в истории его канала на Twitch.

Отметим, что Nix буквально перед баном стримил матч Evil Geniuses на PSG.LGD на ONE Esports Singapore Major 2021 без задержки.

Официально разрешено стримить матчи мейджора, но только с десяти минутным дилеем и без рекламы.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: ceh9: «Мне стало больше нравится наблюдать за Gambit, чем за NAVI»

Ранее бывший комментатор студии WePlay Esports Ярослав Tekcac Петрушин опубликовал ответ от Maincast по поводу его страйка на Youtube.

Материалы по теме

Twitch в Росії оштрафували на 2 мільйони рублів за відмову від локалізації даних росіян. При повторному порушенні штраф може зрости до 18 мільйонів

В Росії оштрафували кілька великих компаній у тому числі й Twitch за відмову локалізувати дані російських користувачів. Твіч отримав штраф у 2 мільйони рублів, окрім стрімінгової платформи штрафи виписали фотохостингу Pinterest та компанії UPS.

Довічний бан для Ceh9 замінили на покарання у 14 діб. Далі стрімер зможе знову проводити трансляції на Twitch

Без перебільшення головний стрімер українського кіберспорту Арсеній Триноженко зміг відстояти свій канал на платформі Twitch. Раніше його було забанено назавжди через регулярні спроби донести до російської аудиторії правду щодо війни в Україні у відповідь на що стример регулярно отримував скарги від росіян.

«Я зневажаю росіян, які підтримують дії Росії, на цей час у моєму житті таких 99,9%» — Віталій v1lat Волочай розповів про свої розмови з російськими друзями та колегами

Співвласник Maincast Віталій Волочай на стрімі розповів про те, як він з колегами намагався впливати на росіян на початку війни, та як розчарувався у цих спробах. Також Віталій повідомив, що робота стрімінгової платформи Twitch в Росії, на його думку, добігає кінця, а тим кібердіячам з Росії, хто не засудив війну, більше нема чого робити в

OnlyTwitch? — на популярній стримерській платформі з’явиться розділ для дорослих

Вже дуже давно Twitch звинувачують в подвійних стандартах. З одного боку платформа часто банить відомих стрімерів за одне необережне слово, з іншого боку безліч стрімерш безкарно стрімлять в басейнах, голими в бодіарті та інше.