Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Североамериканская организация FaZe Clan начала сотрудничать с издателем супер геройских комиксов DC Comics.

Суть партнерства между FaZe Clan и DC Comics будет заключаться в том, что они будут работать над ограниченным тиражом комиксов, где в роли супергероев будут контент-мейкеры FaZe Clan.

Помимо выпуска комикса, будет ограниченный выпуск мерча: майки, толстовки, коврики для мыши, все это будет доступно для покупки 24 сентября.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Формула s1mple — 5 лет с NAVI. Вышел фильм про Сашу!

В целом, FaZe Clan за год объявила о сотрудничестве с разными проектами, их партнерами ранее стали OpTiC Gaming (они будут выпускать мерч под общим брендом), а также они работают с Takashi Murakami и Xbox.

Материалы по теме

Оновився рейтинг HLTV і FaZe Clan стали просто недосяжними

Оновився світовий рейтинг CS:GO. FaZe Clan не тільки зберегли перше місце, а й відірвалися від NAVI на цілих 215 очок. Проте між NAVI та Liquid, які займають третє місце, прірва ще більша — 347 очок.

G2 розгромили FaZe. Чемпіони знаходяться в кроці від вильоту з ESL Pro League 16

Команда G2 несподівано знищила лідерів світового рейтингу FaZe Clan з рахунком 2-0 в матчі групової стадії ESL Pro League і стала лідером групи B, маючи 4 перемоги та 0 поразок.

FaZe Clan не змогли залучити 218 мільйонів доларів інвестицій, проте їх акції з моменту виходу на біржу зросли на 46 відсотків

0

FaZe Clan не зміг залучити пакет інвестицій, на який розраховував після злиття з BRPM. Один з найпопулярніших кіберспортивних клубів світу планував залучити 218 мільйонів доларів інвестицій, проте зміг отримати лише 100,2 мільйони.

Команда Rogue у складному фіналі обіграла FaZe та стала чемпіоном Six Berlin Major 2022, заробивши 200 тисяч доларів

0

У Берліні завершився Six Berlin Major 2022 — Чемпіонат Світу з гри Rainbow Six. Протягом шести днів 16 найкращих команд світу боролися за престижний трофей та призовий фонд у розмірі 500 тисяч доларів.