Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Повідомляється, що NVIDIA закриває офіс у Росії. Співробітники можуть релокуватися в інші країни або звільнитися.

Про це Forbes розповіло джерело, близьке до компанії, та підтвердив її представник. За словами останнього, NVIDIA 30 вересня оголосила співробітникам про закриття офісу в Росії через «неможливість забезпечити їхню ефективну роботу».

NVIDIA зараз «активно вивозить на чартерних літаках тих, хто згоден релоціюватися в офіси в інших країнах», заявляє джерело. У компанії інформацію про чартерні рейси не прокоментували.

До лютого 2022 року в NVIDIA в Росії працювало понад 300 співробітників, на цей час залишилося 240 осіб — в основному це інженери, кажуть у компанії. Їм надали можливість продовжити роботу в інших країнах. З тими, хто відмовиться, NVIDIA розірве контракт за згодою сторін із вихідною допомогою. Яким буде його розмір – не уточнюється.

У березні 2022 року NVIDIA призупинила продаж свого обладнання в Росії. У липні джерела «Комерсанта» розповіли, що компанія перестала продовжувати та продавати фірмам з Росії ліцензії на програмне забезпечення для хмарного геймінгу. У вересні США заборонили постачання передових відеоприскорювачів від AMD та NVIDIA до Китаю та Росії.

Читайте також велике інтерв’ю з CEO EC Kyiv Максимом Беднарським.