Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

NVidia випустила новий драйвер, який містить в собі технологію RTX Video Super Resolution. Новітня технологія працює на відеокартах GeForce RTX 30 та 40 серій і використовує штучний інтелект для покращення якості відео, що транслюється через браузери Google Chrome та Microsoft Edge.

Завдяки штучному інтелекту нова технологія видаляє артефакти, підвищує роздільну здатність відео, та покращує його деталізацію та різкість при перегляді. RTX Video Super Resolution дозволить отримати кращий результат при перегляді відео, наприклад кіберспортивних трансляцій, які йдуть у невеликій роздільній здатності на екранах 4К і вище. Також цю технологію можна використати, якщо ваш канал інтернет занадто вузький і ви не можете собі дозволити дивитися відео у гарній якості, бо воно не встигає завантажуватися. 

Ще один напрямок використання — хмарний геймінг, проте він в основному популярний у тих, хто не має потужного ПК з топовими відеокартами.

Технологія підтримує чотири рівні покращення, найвищий логічно потребує найбільше ресурсів відеокарти. Відео роботи технології дійсно вражає.

 

Колись ми сміялися, коли у шпигунських фільмах наближували зображення з відеокамер і якимось магічним чином покращували його якість, сьогодні, завдяки технологіям штучного інтелекту фантастика стає реальністю. 

Читайте також: Міжнародний Олімпійський Комітет назвав дев’ять дисциплін Olympic Esports Series, які відбудуться в Сингапурі

Материалы по теме

Nvidia офіційно пішла з ринку Російської Федерації, що підтвердив фінансовий звіт компанії

Найбільший виробник відеокарт у світі компанія Nvidia остаточно пішла з Росії, це стало відомо з фінансового звіту компанії за третій квартал 2022 року. Nvidia працювала у РФ з 2003 року, а після початку російської агресії 24 лютого оголосила про наміри піти з ринку країни.

Стало відомо, наскільки потужнішою буде GeForce RTX 4090 у порівнянні з попередньою генерацією відеокарт

Відеокарта GeForce RTX 4090 набрала 20192 бали у 3DMark Time Spy Extreme, про це повідомляється на форумі Chiphell. Загальна оцінка виявилася низькою, бо карти тестувалася на слабкій системі з процесором Intel Core i5-12400F. Проте нова відеокарта виявилася на 78% швидше, ніж RTX 3090 Ti з флагманської серії Ampere, і на 90% швидше, ніж його попередник

Гонка озброєнь — ASUS та Nvidia представили кіберспортивний монітор з частотою 500 Hz

Nvidia разом з ASUS представили новий монітор якій позиціюється не для геймінгу, а саме для кіберспорту. ROG Swift 500 Hz, як зрозуміло з назви, буде підтримувати феноменальну частоту 500 Hz.