Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Olympic Esports Series – кіберспортивні змагання, організовані Міжнародним олімпійським комітетом (МОК), оголосили ігри, які будуть представлені на першому Олімпійському тижні кіберспорту.

Очікувано серед дисциплін фанати кіберспорту не знайдуть знайомих назв, проте ще кілька років тому МОК попереджав, що визнає олімпійським кіберспортом тільки ігри, які мають аналоги у реальному спорті. 

Олімпійська серія кіберспорту включатиме дев’ять ігор, у тому числі шахи на платформі Chess.com і автосимулятор Gran Turismo 7. Також до списку увійшли Tic Tac Bow (Стрільба з лука), WBSC eBASEBALL™: POWER PROS (симулятор бейсболу), Zwift (Симулятор велоспорту), Just Dance (Танці), Virtual Regatta (Вітрильний спорт), Tennis Clash (Теніс) і Virtual Taekwondo (файтинг Тхеквондо).

За кожну подію буде відповідати відповідна спортивна федерація. 

В прес-релізі організатори Olympic Esports Series  зазначають, що змагання «ще один крок у підтримці розвитку віртуальних видів спорту в рамках олімпійського руху». Олімпійська серія кіберспорту, відкрита для гравців-професіоналів і аматорів, і буде проходити у конференц-центрі Suntec Singapore разом із панельними дискусіями та виставками технологій.

До керівного комітету турніру увійшли віце-президент МОК Нг Сер Міанг і державний міністр Сінгапуру у справах культури, громади, молоді, торгівлі та промисловості Елвін Тан.

Олімпійська серія кіберспорту, яку вперше анонсували в листопаді 2022 року, є спробою МОК дослідити, як кіберспорт можна інтегрувати в олімпійський рух.

Читайте також: Кіберспорт не справжній спорт. Пояснюємо на прикладі бійки футболістів українського Мінаю та російського Шинніка

Материалы по теме

Міжнародний Олімпійський Комітет анонсував створення Олімпійських ігор з кіберспорту

Виконавчий комітет МОК запропонував створити «Олімпійські ігри з кіберспорту». Питання вважається вже вирішиним і пропозицію буде проголосовано на 142 сесії МОК, яка відбудеться під час Олімпійських ігор у Парижі 2024 року.

Міжнародний олімпійський комітет і Комісія доброчесності в кіберспорті (ESIC) оголосили про історичну співпрацю

Комісія з доброчесності в кіберспорті (ESIC) і Міжнародний олімпійський комітет (МОК), зокрема Відділ олімпійського руху МОК із запобігання маніпуляціям змаганнями (OM Unit PMC), оголосили про співпрацю. Організації обмінюватимуться інформацією і досвідом для боротьби з корупцією та іншими порушеннями в кіберспорті. 

ДЖЕРЕЛА: Міжнародний Олімпійський Комітет планує провести першу Олімпіаду з кіберспорту в Японії

Міжнародний олімпійський комітет закликав Японію провести Олімпійські ігри з кіберспорту у 2026 році, повідомили в п’ятницю джерела, знайомі з цим питанням.

Міжнародний Олімпійський Комітет дозволив росіянам та білорусам виступати на Олімпіаді в Парижі під нейтральним прапором. Україна готує відповідь

Російським та білоруським спортсменам дозволили брати участь в Олімпійських Іграх в Парижі під нейтральним прапором. МОК (Міжнародний Олімпійський Комітет) вирішив дозволити спортсменам з країн-агресорів виступати з певними обмеженнями, проте не пішов на їх повну заборону, про це MOK повідомив на власному сайті.