Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Коллектив HellRaisers по Dota 2 официально сообщил об уходе Илья Lil Ильюк. Информация стала известной из социальных сетей организации. В ростере команды не осталось ни одного игрока.

Как сообщает киберспортсмен в своем twitter-аккаунте, теперь он является свободным агентом и уже ищет новую организацию, которая может быть даже в Европе:

Свободный агент. Играю на позиции 4/3/5, готовы к переезду в Европу.

ЧИТАЙ ТАКЖЕ: NoMarci победила в отборочных на D2CL 2021: Season 5

Илья Lil Ильюк находился в составе HellRaisers с 6 октября 2020 года. За все время в команде он смог выиграть лишь на турнире ESL One DPC Eastern Europe Season 2: Lower Division забрав при этом $17,000 на команду. За всю свою карьеру смог заработать целых $935,240 призовых.

Материалы по теме

Українець Ілля Lil Іллюк засвітився на The International, де працює на російського букмекера інтерв’юером

Колишній гравець збірної України та клубів NAVI та Virtus.pro Ілля Lil Іллюк пішов працювати на росіян. Український гравець ще на початку війни робив пости зі зборами на підтримку України, хайпував, граючи у військовій формі на стрімі, але потім опинився за кордоном у складі білоруської команди Hydra.

HYDRA залишилась без щупальців – одіозний український гравець Ілля LiL Іллюк знову втратив команду

Киргизський клуб HYDRA, за який разом з росіянами грав одіозний український гравець Ілля LiL Іллюк, повідомив про звільнення всіх гравців. Команда не планує закривати напрям Dota 2, але спробує підібрати собі більш успішних виконавців.

Гроші не пахнуть. Ілля Lil Іллюк приєднався до команди, в якій грає два росіянина

0

Найскандальніший український професійний дотер Ілля Lil Іллюк приєднався до не менш скандальної команди HYDRA. Останнім часом колишній зірковий гравець NAVI залишився у розбитого корита через свою скандальну репутацію та не простий характер.

Потягнуло на батьківщину – колишні HellRaisers перейшли під крило російського проекту 9 Pandas

0

Колишній клуб HellRaisers оголосив про перехід під російський тег 9 Pandas. Хоча після відмови від українського тегу HR ходило багато чуток, що команда створить свій клуб, цього не сталося.