Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Олександр Петрик повідомив про завершення чергової лотереї, в результаті якої вдалося зібрати більш як 200 тисяч гривень. Загалом кіберспортивний волонтер вже зібрав близько 2 мільйони 200 тисяч гривень і не збирається зупинятися.

Нагадаємо, що відомий коментатор, ютубер та аналітик вже кілька місяців проводить лотереї, де розігрує власні та пожертвувані скіни, гроші з яких передає на допомогу ЗСУ. 

Всі бажаючі взяти участь можуть купити білет і отримати шанс виграти скіни. Шанс виграшу збільшується, якщо купити більше білетів. Свої розіграші Петрик проводить у цьому каналі, приєднуйтесь!

Материалы по теме

Nvidia офіційно пішла з ринку Російської Федерації, що підтвердив фінансовий звіт компанії

Найбільший виробник відеокарт у світі компанія Nvidia остаточно пішла з Росії, це стало відомо з фінансового звіту компанії за третій квартал 2022 року. Nvidia працювала у РФ з 2003 року, а після початку російської агресії 24 лютого оголосила про наміри піти з ринку країни.

Blizzard прибрала можливість прив’язати мобільний номер до акаунту Battle.net для росіян. Це унеможливлює гру в деякі ігри Бліззард

Blizzard прибрала можливість прив’язки телефонного номера до акаунту Battle.net для російських користувачів. Це відбувається через введення міжнародних санкцій через розв’язану Росією війну в Україні.

Російський телеканал Росія 24 сфабрикував фейкове відео та використав перемогу Outsiders для пропаганди ненависті до українців

Російське ТБ використало перемогу Outsiders на IEM Rio Major для чергової пропаганди та нагнітання ненависті росіян до Українців.

NAVI, Maincast та Starladder запустили проект DropToSave для збору пожертв на підтримку України

Українські кіберспортивні організації NAVI, Maincast, Starladder та B8, а також ряд відомих кіберспортивних діячів повідомили про запуск проекту DropToSave, спрямованого на підтримку України.