Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Після завершення Мейджору оновився світовий рейтинг HLTV. Результати найбільшого турніру другого півріччя 2022 року аж ніяк не відповідали тому, що ми могли спостерігати у списку найкращих команд світу.

Безліч несподіванок Мейджора призвели до кардинальних змін в рейтингу. Деякі команди стрімко злетіли вверх, а деякі жорстоко впали на кілька сходинок униз. 

Вперше у своїй історії Outsiders посіли перше місце світового рейтингу з CS:GO. Раніше команда жодного разу не підіймалася вище 4-го місця. 

Проте крутіше за всіх злетіли Heroic, які подолали одразу вісім сходинок і не залетіли на першу тільки через поразку скунсам.

Єдиною командою з ТОР-10, яка ніяк не змінила положення виявилися NAVI, які наче і не брали участь у Мейджорі і застрягли на четвертому місці, а от ТОР-3 попередньої ітерації рейтингу, а разом і ТОР-3 розчарування Мейджору синхронно втратили по шість позицій і впали на 7, 8 та 9 місця, порівнявшись з Team Spirit, що тиждень тому було просто неможливо уявити. 

Також свої позиції зміцнили всі українські клуби:

B8 — 45 місце (+2)
IKLA — 53 місце (+4)
Monte — 67 місце (+13)
NAVI Junior — 110 місце (+5)
Leek — 164 місце (+8)
GUESS — 204 місце (вперше в рейтинзі)

Читайте також: NAVI та FURIA зіграли один з найепічніших матчів в історії кіберпорту і ось чому 

Материалы по теме

Україна та ще дві країни бойкотують Чемпіонат Світу IESF через допуск до турніру збірної Російської Федерації

Збірна України з CS:GO буде бойкотувати Чемпіонат Світу серед збірних команд від міжнародної всесвітньої федерації кіберспорту IESF. Причиною бойкоту стала відмова IESF дискваліфікувати збірну Росії з Чемпіонату Світу, як представника країни-агресора Російської Федерації.

Після невдалого виступу NAVI на Мейджорі в Ріо b1t встановив кілька цікавих досягнень

Не дивлячись на невдалий виступ на Мейджорі в Ріо український гравець NAVI Валерій b1t Ваховський встановив три досягнення.

WePlay Academy League: історія виникнення головного турніру для молодих кіберспортсменів

WePlay Academy League проект, який став рушійною силою у розвитку сучасного CS:GO, бо саме ця ліга створила унікальну екосистему для змагання академічних складів відомих клубів, фактично обгрунтувавши основу їх існування.  Зрозуміло, що академічні склади створюють для вирощування нових гравців, проте самі гравці не виростуть, а брати участь у великих турнірах, де грають основні склади, їм

У 2023 році кіберспорт League of Legends матиме найбільший бюджет за час існування гри

Riot Games збільшили бюджет League of Legends напередодні наступного року. В інтерв’ю Konbini 27 листопада генеральний директор Riot Ніколо Лоран повідомив, що виділені кошти на кіберспорт League of Legends у 2023 році зростуть.