Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Оновився рейтинг Valve, який напряму впливає на запрошення команд на офіційні турніри від розробника CS2. На фоні рейтингу HLTV рейтинг Гейба виглядає досить дивно. FaZe все ще посідають першу сходинку, а як Virtus.pro опинилися на третьому місці дуже складно осмислити.

В десятку найкращих входять українські клуби NAVI та Monte, які займають 5 та 8 місця. В рейтингу HLTV вони знаходяться на одну позицію вище. Цікаво, що в рейтингу HLTV команда Falcons одразу заскочила на 9 місце, це сталося завдяки трансферу трьох гравців з ENCE. Водночас в рейтингу Valve Falcons посідають аж 61 сходинку в світі. 

ТОР-10 рейтингу Valve

ТОР-10 рейтингу HLTV

Через купу замін і погані результати рейтинг України значно скоротився. В ньому залишилося лише чотири команди.

Материалы по теме

Оновився рейтинг Valve з CS2. Кілька українських клубів мають шанси поборотися за поїздку на Мейджор

0

Оновився рейтинг Valve і одразу кілька українських клубів пройшли б у закриті кваліфікації чи одразу на RMR, якби турнір проводився сьогодні.

Оновився рейтинг Valve, через який команди проходять на Мейджор. В рейтингу враховуються українські турніри серії ROG CUP

0

Valve оновили свій рейтинг, який є ключовим для потрапляння команда на RMR і, відповідно, на Мейджор. Враховуючи те, що на найближчий Мейджор взагалі не буде жодних відкритих кваліфікацій в Європі, рейтинг Valve стає надзвичайно важливим для кожної команди.

Оновився світовий рейтинг HLTV. Monte ще ніколи не падали так низько, а B8 не взлітали так високо

Monte вперше за півтора року вилетіли з ТОР-50 HLTV. В оновленому рейтингу найкращих команд світу клуб, який ще рік тому вважався легендою і майбутнім українського CS, опинився лише на 52 місці, поступившись в гонці кільком іншим українським клубам.

Оновився рейтинг Valve. B8 стали найкращою командою України, а NAVI найкращим клубом українського походження

0

Слідом за HLTV свій рейтинг оновили і Valve. Нагадаємо, що дуже скоро, якщо ще не зараз, саме рейтинг Valve буде вважатися стандартом, а рейтинг HLTV втратить свою цінність через втрату впливу на найбільші турніри в CS2.