Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Слідом за HLTV свій рейтинг оновили і Valve. Нагадаємо, що дуже скоро, якщо ще не зараз, саме рейтинг Valve буде вважатися стандартом, а рейтинг HLTV втратить свою цінність через втрату впливу на найбільші турніри в CS2.

Вже зараз рейтинг Valve визначає, хто потрапить на RMR до Мейджора, хто побореться в закритих кваліфікаціях, а хто залишиться у розбитого корита. Ймовірно, в найближчому майбутньому саме на рейтинг Valve почнуть орієнтуватися спочатку всі великі, а потім і дрібні турнірні оператори. Перший приклад днями подав BLAST. 

Щодо найближчого Мейджора, який відбудеться в Шанхаї наприкінці року, команди вже зараз борються за такі необхідні для потрапляння на нього очки. 

Перші 16 найкращих команд Європи отримають прямі запрошення на RMR і поки в цей список входять лише NAVI, які посідають п’яте місце. 

Команди з 17 по 48 місця потраплять в закриті кваліфікації і з українських клубів в це коло обраних входять B8 (27 місце), Monte (30 місце) та Passion UA (44 місце).

Теоретичні шанси мають і інші українські колективи, наприклад kONO.ECF (62 місце) та FAVBET (71 місце). 

Попереду майже пів року і ситуація може змінитися, проте вже зараз команди роблять найважливіші кроки для потрапляння на Мейджор, бо відкритих кваліфікацій не буде і заскочити в останній вагон цього разу точно не вийде. 

Приємно, що в останній рік з’явилася ціла плеяда стабільних українських команд, які постійно прогресують і зростають у світових рейтингах. Наприклад лише за кілька місяців Passion UA перемістилися зі 111 сходинки на 44, а B8 подолали шлях з за меж першої півсотні до 27 місця, обігнавши Monte.

Лише Monte, які рік тому подарували українцям стільки позитивних емоцій, демонструють затяжний спад. З часів парижського Мейджора хлопці спустилися з 8 на 30 сходинку і продовжують демонструвати не найкращу гру. 

Оновлений європейський рейтинг Valve можна подивитися тут. 

Материалы по теме

Оновився рейтинг Valve, через який команди проходять на Мейджор. В рейтингу враховуються українські турніри серії ROG CUP

0

Valve оновили свій рейтинг, який є ключовим для потрапляння команда на RMR і, відповідно, на Мейджор. Враховуючи те, що на найближчий Мейджор взагалі не буде жодних відкритих кваліфікацій в Європі, рейтинг Valve стає надзвичайно важливим для кожної команди.

sdy протестував нову гру Valve – deadlock і залишив відгук з власними враженнями

0

Віктор sdy Оруджев отримав доступ до альфи нової гри від Valve – deadlock. Професіонал CS трохи пограв і дав позитивний відгук, зазначивши, що гра ще дуже сира, але має великий кіберспортивний потенціал.

ESL в колаборації з Valve випустить офіційний мерч Counter-Strike

0

ESL повідомили, що в серпні 2024 року вийде серія офіційного мерчу Counter-Strike в колаборації з розробником гри Valve. Наразі невідомо, що саме буде входити в колекцію і які ціни варто очікувати.