Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Оновився світовий рейтинг HLTV.org. Перша трійка лідерів не зазнали змін, а от NiP та Spirit піднялися на четверте та п’яте місця. В цілому значні зміни слід очікувати лише після закінчення IEM Dallas, на якому відсутні NAVI та російські команди.

З цікавого також слід зазначити рейтинг українських команд. Деякі з них це вчора не були присутні в таблиці через заміни чи розпуск через війну. Тепер ми можемо побачити, хто найкрутіший в Україні на цей час, принаймні за версією HLTV.org

Рейтинг українських команд

EC Kyiv — 61 місце


B8 — 70 місце


Iron Branch — 101 місце


NAVI Junior — 158 місце


TOP-10 cвітового рейтингу

Читайте також про те, що Riot та FaceIT почали розділяти росіян і українців в матчмейкінгу.

Материалы по теме

Рейтинг найкращих команда світу з CS:GO. Підбиваємо підсумки першого півріччя та відмічаємо значний прогрес українських команд

Після турнірів у вихідні сталося чергове оновлення світового рейтингу CS:GO, проте перша десятка майже не зазнала змін, бо великих турнірів не відбувалося, а грали в основному команди поза топом.

Оновився світовий рейтинг HLTV з CS:GO. NAVI та українські команди змогли зміцнити свої позиції

0

Чергове оновлення світового рейтингу HLTV піднесло NAVI другу сходинку, що стало закономірним результатом перемоги на весняному фіналі BLAST.  Завдяки виходу у фінал турніру аж на п’ять сходинок злетіли Vitality, а G2 піднялися на дві позиції. Українські команди теж майже всі зміцнили свої позиції на світовій сцені.

Оновився світовий рейтинг HLTV.org Дивимося місце українських команд в ньому

Після двох турнірів на вихідних HLTV.org поновили світовий рейтинг з CS:GO. Обійшлося без великих змін, в першій десятці завдяки перемогам уверх піднялися NiP та Heroic. Трійка лідерів не змінилася.

NAVI вже не другі в світі — HLTV оновили свій рейтинг команд CS:GO

0

Після завершення IEM Dallas 2022 закономірно оновився світовий рейтинг HLTV. Поразка FaZe в Далласі не змогла змістити королів з трону, одначе ENCE, які вийшли у суперфінал турніру, змогли піднятися на друге місце, змістивши самих NAVI.