Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

BLAST змінив політику щодо відбіркових на свої турніри і переніс Україну до регіону Східної Європи і ряду інших країн. Раніше українці мали проходити кваліфікації на турнірах для регіону CIS (так званий СНД), проте, після початку повномасштабного вторгнення, ці турніри було взагалі скасовано.

Окрім України брати участь у кваліфікаціях RES EEM: Spring 2023 можуть команди з Сербії, Хорватії, Угорщини, Словаччини, Чехії, Румунії та ряду інших країн. 

Усього відбудеться дві кваліфікації, зареєструватися можна прямо зараз.

RES EEM: Spring 2023 — Open Qualifier 1
RES EEM: Spring 2023 — Open Qualifier 2

Переможці кваліфікацій зіграють на турнірі RES Eastern European Masters: Spring 2023, де буде розіграно одне запрошення на BLAST Spring Showdown. 

Читайте також: Savvy Games Group стали власником найбільшої частки китайського турнірного оператора VSPO, інвестувавши 265 мільйонів доларів США

Материалы по теме

Дали задню! VALVE повернула фінансування тренерів на Мейджорі під тиском спільноти CS:GO

0

Після скандалу, яку здійняла в ком’юніті новина про відмову VALVE фінансувати проїзд та проживання тренерів на офіційних турнірах, компанія дала задню і повернула все на свої місця. Вкотре ми побачили, що кіберспортивна спільнота має величезний вплив на компанію, проте часто не користується ним.

На трансляціях BLAST Paris Major заборонили політичні заяви, а приватні трансляції тепер не можуть робити працівники студій

0

Організатори BLAST Paris Major оголосили правила сторонніх трансляцій відбіркових і інших етапів, що передують Мейджору. Стрімерам, що не мають комерційних прав на трансляції, потрібно ставити затримку 2 хвилини, не можна рекламувати будь-що і не можна робити політичні заяви.

BLAST змінюють дати Major RMR та Spring Showdown через накладки у щільному розкладі турнірів

0

Організатор турніру BLAST оголосив про зміни в датах паризьких Major RMR і Spring Showdown, перенісши Showdown на два тижні вперед і скоригувавши розклад RMR.