Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Саудівська Savvy Games Group оголосила про інвестиції в розмірі 265 мільйонів доларів США у китайського кіберспортивного турнірного оператора компанію VSPO. Ця інвестиція робить Savvy Games Group найбільшим власником акцій головного китайського турнірного оператора.

Savvy та VSPO заявили, що ця угода символізує «визначне комерційне партнерство» між Китаєм та Королівством Саудівська Аравія в галузі кіберспорту. Який саме відсоток компанії викупили араби не розголошується. 

VSPO є найбільшим турнірним організатором в Китаї, зокрема, компанія є оператором франчайзингової ліги King Pro League по грі Honor of King’s. Також у компанії укладені довгострокові партнерські контракти з такими розробниками ігор як Tencent, Garena та Krafton.

Покупка VSPO є частиною національної стратегії  Саудівської Аравії стати країною номер один в кіберспорті до 2030 року. На розвиток цього напрямку країна планує виділити 38 мільярдів доларів США.  

Окрім Savvy Games Group акціями VSPO також володіють інші компанії в тому числі китайський гігант Tencent, який інвестував у 2020 році в турнірного оператора 100 мільйонів доларів США. 

Денні Танг, фінансовий директор і співзасновник VSPO, прокоментував інвестиції: «Ці інвестиції є суттєвим кроком у розбудові глобального сектору кіберспорту та символізує неймовірну можливість для зростання у відносно молодій галузі. У кіберспорт грають і їм насолоджуються по всьому світу, тож підтримка Savvy, чиї амбіції відображають наші власні, є надзвичайно надихаючими у нашому спільному баченні просувати кіберспорт не просто як вид спорту, а як світову спільноту.

«Хоча за останнє десятиліття ми спостерігаємо значне зростання мобільного кіберспорту, особливо в Китаї, ця індустрія все ще знаходиться в зародковому стані. Оскільки віртуальний і фізичний світи стикаються все далі й далі, популярність кіберспорту лише зростатиме, і ми раді працювати разом із Savvy, щоб стимулювати довгострокове зростання та розвиток індустрії кіберспорту в усьому світі».

Читайте також: Холдинг путінського олігарха почав розробку суверенного ігрового рушія вартістю 1 мільярд доларів США

Материалы по теме