Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Головний український кіберспортивний волонтер, а також ютубер та аналітик Олександр Петрик жорстко розкритикував підписання NAVI нової команди з VALORANT, до складу якої входить два росіянина.

За словами Петрика він вважав, що NAVI не будуть наймати нових росіян під час війни і будуть поступово позбавлятися тих, що вже є в команді. Аналітик зазначив, що помилявся і прикро, що у нас в кіберспорті є такий представник. 

Про NAVI та їхню команду з Валоранту, а то зараз всі побачать один кліп і понесеться.

Допомагати ЗСУ — це круто. За це NAVI респект.

Брати навіть «хороших» русскіх під час війни проти рф в команду — це не круто. За це їм дизреспект.

Я думав NAVI зрозуміли це і не будуть знову так робити, що вони поступово відмовляться від всіх росіян в усіх складах, а їм просто треба час. Помилявся. Такого плану нема. Якщо росіянин круто грає і він не зашкварився рашизмом — велком в український клуб. Отакий у нас представник в кіберспорті. Дуже шкода (((

Читайте також: NAVI оголосила про підписання нового складу з VALORANT та презентували його відео в стилі G2

Материалы по теме

Токсична поведінка s1mple викликала обурення на Reddit. Добірка найбільш популярних коментарів

На Reddit завірусився пост, автор якого звинувачує s1mple та NAVI у невиправданій токсичності стосовно sdy. Дописувача підтримали у чисельних коментарях. Люди вважають, що жоден гравець не зміг би витримати того тиску з боку зірки команди та самого клубу, що коїться у бік Віктора Оруджева.

Riot Games розробляє VALORANT для консолей

Скріншот з оголошенням про вакансію у Riot Games каже про те, що компанія займається адаптацією популярного шутера VALORANT для консолей.

Riot Games анонсували потужний план розвитку жіночого кіберспорту VALORANT. Такого ще не було в індустрії

Після завершення жіночого чемпіонату світу з VALORANT Game Changers Championship розробник гри Riot Games повідомив про плани та зміни, які чекають на гравчинь наступного сезону. Всі вони сигналізують про те, що Riot першою в індустрії бере на себе відповідальність створити міцний жіночий кіберспорт, який можна буде порівнювати за потужністю з кіберспортом чоловіків.

NAVI підтвердили, що гравець NAVI Junior буде грати за команду на BLAST Premier World Final 2022

В NAVI офіційно підтвердили, що будуть використовувати шостого гравця на BLAST Premier World Final 2022, якій відбудеться в грудні в Абу-Дабі.