Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

NAVI презентували свій новий склад з VALORANT. Попередні чутки повністю підтвердилися і чорно-жовті підписали склад FPX на чолі з Ange1 з однією заміною – замість Ардіса за команду буде грати Чемпіон Світу 2021 року cNed.

Попередня команда NAVI не показувала будь-яких гідних результатів на професійній сцені, проте, завдяки потужності бренду, клуб став єдиним зі Східної Європи, хто отримав один з тридцяти омріяних слотів у професійну світову франшизну лігу з VALORANT, яка стартує наступного року.

NAVI не вигадували велосипед, а просто підписали склад одного з найтитулованіших клубів, ще й під керівництвом легендарного українського капітана Кирила Карасьова. 

Не дивлячись на те, що FPX став одним з найтитулованіших клубів у 2021-22 роках, клуб не отримав слот у франшизну лігу і був змушений продати гравців за доволі не велику суму. 

Загалом FPX за час існування виграли близько 450 тисяч доларів, вигравши VCT 2022: Stage 2 Masters та посівши 4-те місце на Чемпіонаті Світу VALORANT Champions 2022

Свій перший турнір під тегом NAVI команда зіграє вже 25 листопада. Ним стане G-Loot VALORANT Clash з призовим фондом у $ 50 000.

Франшизна ліга Riot з принципово іншими призовими фондами стартує вже у наступному році.

Свій новий склад NAVI презентували відеороликом у стилі G2. Вийшло не так добре, як у засновників стилю, проте для першого разу зовсім не погано, рекомендуємо переглянути.

 

Склад NAVI з VALORANT:

Слід зазначити, що за команду буде грати два росіянина, проте ці хлопці давно визначилися, що вони не на боці Росії у війні, виїхали за кордон, а на Ліквіпедії скористалися новою функцією та встановили собі нейтральні прапори замість російських, які ввели для тих гравців, які офіційно не хочуть представляти Росію на змаганнях. 

Кирило «ANGE1» Карасьов
Понтус «Zyppan» Ік
 Мехмет «cNed» Ягиз Іпек
 Андрій «Shao» Кіпрський
 Дмитро «SUYGETSU» Ілюшин

Ерік «d00mbr0s» Сандгрен (головний тренер)
Олівер «LATEKS» Фахландер (помічник тренера)
 Валерія «Lera_X» Хегай (менеджер)

Читайте також про те, що за інформацією європейських джерел NAVI купили склад FPX за 500 000 доларів. 

Материалы по теме

NAVI Junior тріумфували на European Pro League Season 17. Українські клуби B8 і Monte повністю провалили турнір

0

NAVI Junior виграли European Pro League Season 17 з Dota 2. У фіналі турніру український клуб здолав MOUZ з рахунком 3-1. Чорно-жовті розгромили всіх на груповій стадії, а потім легко пройшлися по сітці Play-off.

NAVI VALORANT Ukrainian Saga – оголошено формат і призовий фонд всіх турнірів серії

NAVI анонсували деталі своєї серії турнірів з VALORANT – NAVI VALORANT Ukrainian Saga, які спрямовані на розвиток українського ком’юніті гри. Перший турнір серії вже відбувся навесні, ще два турніри відбудуться влітку та восени, а взимку серія завершиться великим фіналом.

Денис electronic Шаріпов перейшов в Virtus.pro. Цим вчинком він знищив агрументи, що в NAVI грали росіяни тільки з правильною позицією

Денис electronic Шаріпов перейшов в російську команду Virtus.pro, ця новина стала абсолютною несподіванкою для всієї спільноти Counter-Strike.

Riot розповіли, внутрішньоігрові капсули яких команд продаються найкраще.

0

 Riot виклали рейтинг найбільш популярних внутрішньоігрових VCT-капсул в трьох з чотирьох регіонах, де проходять франшизні ліги з VALORANT.