Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Російська команда Outsiders відправила на лаву запасних Давіда n0rb3r7 Даніеляна лише через 52 дні після перемоги команди не Мейджорі в Ріо. В основному складі вірменського геймера замінить Олександр KaiR0N– Анашкін, відомий грою за Aurora Gaming.

Несподівана та швидка заміна увійде в історію, як друга за швидкістю після заміни в Gambit, коли з російської команди пішов Zeus після перемоги на Мейджорі в Кракові у 2017 році. 

Відміна між цими двома випадками полягає у тому, що Zeus сам пішов з команди після звільнення з неї його друга Кейна, в той час, як n0rb3r7 було переведено на лаву запасних рішенням інших гравців.

Деякі джерела повідомляють, що питання про переведення вірменина у запас було вирішено ще до Мейджора, хоча в це і слабко віриться. Відразу після перемоги на Мейджорі n0rb3r7 зустрічався з керівництвом Вірменії, а команда Outsiders наголошувала, що буде докладати зусиль для розвитку кіберспорту в цій країні.

Читайте також: NAVI звільнили sdy, зробивши ставку на вихованця академії Андрія npl Кухарського

Материалы по теме

NAVI легко обіграли Outsiders і вийшли у чвертьфінал ESL Pro League Season 17

0

NAVI легко впоралися з Outsiders і вийшли в чвертьфінал EPL 17. Команда Блейда змогла перемогти на двох картах поспіль і здолати чемпіонів останнього Мейджора.

headtr1ck став найкращим гравцем матчу, але не зміг врятувати NiP від вильоту з IEM Katowice 2023

0

Не дивлячись на відмінну гру молодого українського снайпера Данила Валітова NiP не змогли впоратися в матчі за виживання з росіянами Outsiders і вилетіли з IEM Katowice 2023.

У Virtus.pro демонстративно показали, як отримали кубок IEM Rio, хоча за умовами санкцій клуб не має жодного відношення до перемоги Outsiders

Російський клуб Virtus.pro похизувався отриманим кубком IEM Rio Major. На відео, викладеному в офіційному інстаграмі Ведмедів співвласник клубу Карамікян та CEO клубу Петросян розпаковують кубок, який виграла команда Outsiders, демонстративно прикрашають його стрічками у кольорах Вірменії, а Петросян, який ще нещодавно офіційно був головною людиною в холдингу ESForce, цілує кубок.