Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Известный инсайдер в CS:GO Алексей OverDrive Бирюков высказался по поводу проигрыша NAVI в групповом этапе на BLAST Premier: Spring Groups 2022. По его словам, такое событие слишком преувеличено и ничего страшного не произошло, а вот если бы команда вылетела с турнира — тогда можно было бы считать это сенсацией.

Алексей OverDrive Бирюков:

Проигрыши Navi преувеличены. Когда они наконец вылетят — тогда и поговорим, давайте дождемся окончания ивента. Пока ничего экстраординарного не произошло. Не будет сюрпризом, если они закончат Blast выше, чем Mibr и Astralis.

Напоминаем, что Natus Vincere уступили коллективу Astralis со счётом 17:19 на карте Mirage, тем самым завершив выступление на групповом этапе BLAST Premier: Spring Groups 2022. Перед этим «Рожденные побеждать» проиграли бразильскому составу MIBR. Детальнее следить за результатами можно в нашем специальном репортаже.

Материалы по теме

Рейтинг найкращих команда світу з CS:GO. Підбиваємо підсумки першого півріччя та відмічаємо значний прогрес українських команд

Після турнірів у вихідні сталося чергове оновлення світового рейтингу CS:GO, проте перша десятка майже не зазнала змін, бо великих турнірів не відбувалося, а грали в основному команди поза топом.

ESL Impact Valencia 2022 — результати жіночого турніру з CS:GO з призовим у 100 тисяч доларів

Завершився великий жіночий турнір з CS:GO ESL Impact Valencia 2022. Польський склад NAVI Javelins завоював на турнірі 3-4 місце, з тріском програвши у півфіналі срібним призерам турніру FURIA.

Сповідь Кирила BoombI4 Михайлова блогеру Райзу ставить фінальну крапку у професійній кар’єрі гравця і ось чому

Найпопулярніший російський блогер CS:GO Райз опублікував інтерв’ю з одіозним колишнім капітаном NAVI Кирилом BoombI4 Михайловим. За добу інтерв’ю зібрало понад мільйон переглядів.

Клоунада в NAVI — клуб змінив дату новини про підписання росіянина на архівну, видалив відео анонсу та пости в соціальних мережах команди

«Українська» команда NAVI відмітилася черговим зашкваром. Після виходу нашої вчорашньої новини про те, що NAVI взяли у склад нового росіянина і виклали анонс одночасно з новиною про російський ракетний удар по ТРЦ в Кременчуці, команда швидко прибрала всі пости зі своїх соціальних мереж, а також заблокувала розважальне відео з росіянином на своєму каналі.