Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

NAVI посіли четверте місце на PUBG Global Series 3. Український колектив не без проблем пройшов групову стадію, але зібрався в основній стадії турніру і був близький до потрапляння у двійку.

За четверте місце чорно-жовті заробили 18 тисяч доларів і 90 рейтингових очок. Наступною зупинкою для них стане PUBG Global Series 4, який відбудеться на початку червня в Шанхаї. 

 

Турнір зібрав досить непогані показники переглядів, досягнувши на піку майже 300 тисяч глядачів. 

Материалы по теме

NAVI підписали склад з Teamfight Tactics. Все заради клубного заліку на Esports World Cup

NAVI відкрили ще один склад, цього разу автобатлера Teamfight Tactics. До нього увійшли чотири південнокорейські гравці, які раніше виступали під тегом Dark Horse.

NAVI VALORANT Ukrainian Saga – анонс турніру з призовим 40 000 гривень

0

NAVI оголосили про проведення другого турніру своєї серії NAVI VALORANT Ukrainian Saga. 22 та 23 червня відбудуться кваліфікації, на яких будуть відібрані шість найкращих команд.

NAVI програли Virtus.pro квоту на Riyadh Masters, NAVI Junior все ще мають шанси потрапити на турнір

0

NAVI розгромно програли у фіналі східноєвропейських кваліфікацій до Riyadh Masters. На трьох картах поспіль чорно жовті мали непогані шанси перемогти, проте на всіх трьох програли Virtus.pro і зупинилися в кроці від путівки в Саудівську Аравію на найбільший за призовим фондом турнір року в Dota 2.

Два українських колаборанти з NAVI, про яких ми робили розслідування, викупили контракти і перейшли в російську команду

Два українські колаборанти shigetsu і mellojul, які в лютому 2023 року офіційно перейшли в NAVI зі складом команди PuckChamp, викупили свої контракти у чорно-жовтих, щоб грати в російській команді з Daxak і ще двома росіянами.