Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Перші два матчі на європейському RMR закінчилися сенсаційними несподіванками. Фаворити турніру програли очевидним аутсайдерам і вже с першої гри  фактично втратили шанси потрапити до легенд Мейджора.

Команда G2 програла польській дружині Anonymo, яка вийшла на турнір через відкриті квали і займає лише 69 сходинку світового рейтингу. Суперники зіграли дві дзеркальні сторони на міражі, але на допах були сильніші поляки. Вкотре переконуємося, що матчі у форматі BO1 щедрі на несподіванки.  Фінальний рахунок гри 19-16


Другу несподіванку принесли росіяни Entropique, які теж на допах програли ще одним максимальним аутсайдерам турніру команді з Косово з назвою Bad News Eagles. 

Сміх у тому, що Росія навіть не визнає таку країну як Косово, а тут зазнала поразки від команди з невизнаної країни. Гра проходила на дасті і закінчилася з рахунком 19-17. 


Нагадаємо, що всі результати матчів у групі В ви можете знайти у нашому репортажі. 

Також до вашої уваги репортаж та усі результати групи А європейського RMR.

 

Материалы по теме

Vitality перемогли G2 і зустрінуться в фіналі Gamers8 з ENCE

0

У складному протистоянні Vitality змогли перервати переможну серію G2 і вибити команду Хуксі з турніру. Бджілки почали з перемоги Inferno, де зробили важливий початок, завдяки якому і вирвали перемогу.

G2 стали переможцями IEM Cologne 2023. Статистика турніру

Тотальним розгромом ENCE завершився фінал IEM Cologne 2023. Нажаль фінал вийшов цікавим, але не таким конкурентним, як очікувалося, бо на більшості карт G2 домінували зі значною перевагою.

ENCE та G2 стали фіналістами IEM Cologne 2023. Результати півфінальних матчів

0

ENCE та G2 вийшли у Гранд-фінал IEM Cologne 2023. Команди розгромили всіх на груповій стадії і підтвердили рівень вже на стадії Play-off.

Спонсора G2 звинуватили у відмиванні грошей. Valve забанили пов’язані з ним акаунти зі скинами на суму 2 мільйони доларів

Valve провела другу хвилю банів трейдерів скинів, в результаті чого було заблоковано 40 акаунтів зі скинами на загальну суму понад 2 мільйони доларів.