Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Запасной игрок NaVi Егор Flamie Васильев впервые за долгое время сыграл на турнире по CS:GO.

Игрок «Рождённых побеждать» сыграл в одной команде вместе с про игроком Михаилом Dosia Столяровым и Вячеславом buster Леонтьевым. Вместе они играют за команду под весёлым названием BEBRA в турнире Insane FASTCUP 1, где 8 команд разыграют $10000.

Команда Флейми смогла выиграть одну игру, и выйти на Spirit, против которых у них не было шансов вообще. Даже несмотря на относительно плохих тиммейтов, Егор ещё имеет порох в пороховницах, чтобы побеждать на про уровне.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Дороже, чем Porsche! Шесть рекордных продаж скинов в CS:GO

Егор Flamie Васильев является игроком команды Natus Vincere с 2015 и выиграл с ней IEM Katowice, BLAST Global Final и ESL One Cologne 2018. Весной 2021 года он был заменён на Валерия b1t Ваховского, игрока из академии Нави. Сейчас он находится в инактиве и его будущее сейчас находится под вопросом.

Материалы по теме

Як завжди через дупу. Колишній гравець NAVI з РФ показав, як менеджери промахнулися з командною формою

0

Колишній гравець NAVI Єгор Flamie Васил’єв, який зараз грає за команду 1WIN, показав як менеджери помилилися з розміром його джерсі. Судячи з інших фото, подібна кумедна ситуація сталася і з іншими гравцями команди.

Відому порноактрису забанили на Twitch під час стріму кіберспортивного турніру

Відому порноактрису Адріану Чечик забанили на Twitch під час участі та трансляції турніру з Twitch Rivals Fortnite No Build. Останнім часом порнодіва активно стрімить і вже зібрала понад 800 000 підписників на Twitch.

Віталій Волочай жорстко пройшовся по російським стрімерам і блогерам, які мовчать та закликав українців підписувати петицію про українізацію Twitch

Хедлайнер Maincast знову жорстко пройшовся по російським стрімерам і блогерам, які мовчать про війну. На думку v1lata вони мовчать не через страх, а тому, що вони такі люди і в них така позиція.

Роскомнагляд поки не забороняє Twitch, проте всі видачі платформи у пошуковиках мають маркуватися як такі, що можуть містити фейки

Роскомнагляд розглянув заяву депутата держдуми РФ, яку спровокував Арсеній Триноженко своїми зборами на безпілотник, і видав резолюцію. Як вона буде виконуватися покищо не зрозуміло, як і те, що буде робити Роскомнагляд надалі та чи чекає на Twitch повне блокування, як це вже відбулося з Facebook та Instagram.