Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

В інтернеті набирає популярності петиція щодо закриття громадянам Росії доступу до сервісу steam. Зрозуміло, що стім хочуть закрити через агресію Росії щодо України.

Мемно, що створив петицію юзер з нікнеймом Stepan Bandera. Текст петиції дуже простий:

Російська Федерація з її агресією щодо України не гідна бути в цивілізованому світі! Ця петиція була створена для того, щоб закликати закрити Steam на території країни-агресора.

На момент написання цієї новини петицію підписали вже понад 23 000 осіб. Долучитися до петиції ви можете за цим посиланням.

Також поділіться цим постом з друзями, щоб вони теж могли долучитися до справи, якщо забажають.


Коментар Gameinside: До речі нагадаємо, що раніше ми писали про іншу петицію, спрямовану до розробника steam компанії Valve. Вона була створена російським холдингом ESForce і закликала заборонити коментувати російською мовою кіберспортивні турніри відомим українським коментаторам студії Maincast. 

Не дивлячись на величезну російську аудиторію кіберспорту, на цей час цю петицію підписало лише п’ять з половиною тисяч осіб. Підтримки маразму ESForce немає навіть в Росії.

 

Материалы по теме

Steam назвав найкращі, найпопулярніші і найприбутковіші ігри 2023 року

Steam назвав найкращі ігри 2023 року на платформі за кількома категоріями, також на ці ігри зазаз діють святкові знижки.

Стало відомо, які видавці заробляють найбільше на Steam

Аналітичний сервіс Gamalytic опублікував рейтинг видавців, які найбільше заробили на платформі Steam. Очікувано перше місце посіли самі розробники Steam компанія Valve, їх сукупний дохід склав 8,6 мільярдів доларів. Загалом до списку видавців, які заробили понад мільярд доларів в Steam увійшло 9 компаній.

Сервіс Gamalytic розповів все про продажі ігор в Steam. Деякі цифри дивують і навіть шокують

Аналітичний сервіс Gamalytic розповів купу цікавих фактів про ігри у Steam. Цікаво, в на платформі продаються десятки тисяч ігор, але більша частина з них не заробила навіть 1 тисячу доларів. Водночас є ігри, які заробили мільярди.  Ключові моменти ринку ігор Steam: У Steam понад 71 тисяча ігор (станом на 2023 рік). Понад 50% усіх ігор

Сервіс Gamalitic підрахував, скільки мільярдів доларів Valve заробили на CS:GO

Аналітичний портал Gamalitic підрахував, скільки Valve заробили на Counter-Strike: Global Offensive. Методика підрахунку не надто прозора, тож ці цифри складно перевірити, проте від цього вони не стають менш цікавими.