Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Олександр Петрик оголосив про черговий збір для відомого діяча українського кс-ком’юніті. Батько Тимура Varn4tz захищає Україну на фронті і його батальйону конче потрібен позашляховик. Varn4tz відомий тим, що неодноразово був суддею турнірів, які проводив Gameinside, також він працюв у Weplay і відмітився ти, що на спір видерся на нагородженні NAVI на сцену і почав фотографуватися з гравцями.

Якщо у вас є можливість допомогти активному члену українського КС-ком’юніті, то долучайтеся до благодійної лотереї Петрика.


Настав час для важливої лотереї CS:GO скинів!

Завдяки аукціонам, лотереям та пікемам CS:GO скинів у цьому телеграм-каналі ми вже зібрали більше 3,6 мільйонів гривень для армії. Деталі — у публічному доступі.

Сьогодні я закликаю вас проявити активність та підтримати збір на купівлю позашляховика для 205 Печерського батальйону. У ньому захищає Україну батько майстра CS:GO графіки (наприклад, такої) Тимура Varn4tz, котрий надав більшість лотів для цієї лотереї, зокрема тепер вже сувенірні активні навушники та понівечені в бою (з діркою від рикошету кулі) окуляри, які вже відпрацювали своє у боях під Бахмутом. 100% коштів з продажу квитків на лотерею буде передано на цей збір!

Також до цієї лотереї я додав декілька предметів з того, що мені прислали ви. Зокрема — абсолютно епічний Five-SeveN | Камі, вартістю 60 грн, але з наклеєною на нього наліпкою за 73 тисячі гривень! 

Повний перелік призів:

Лот №210: Five-SeveN (StatTrak™) | Камі + наліпка iBUYPOWER | Катовіце 2014 (вартість 60 грн + 73000 грн в Steam)
Лот №211: Кіготь (★) | Нічна смужка (17448 грн)
Лот №212: Рукавиці мотоцикліста (★) | Черепаха (4701 грн)
Лот №213: Футляр операції «Браво» (1585 грн)
Лот №214: USP-S | Оріон (1551 грн)
Лот №215: агент Цифра К | «Професіонали» (1001 грн)
Лот №216: АК-47 | Крижане вугілля (620 грн)
Лот №217: M4A1-S | Винищувач (394 грн)
Лот №218: Сувенірні навушники з Бахмуту
Лот №219: Сувенірні окуляри з Бахмуту

Вартість 1 квитка — 50 грн
Монобанка для купівлі квитків — https://send.monobank.ua/jar/3F9i4fDARj
Реквізити PayPal або крипти — за цим посиланням.

Закриття продажу квитків: 18 лютого, 10:00

Як це працює? Ви купуєте умовні «квитки» для участі в розіграші цих скинів. Більше квитків у вас в кишені — більше шансів ви маєте на виграш. По завершенні часу, відведеного на купівлю квитків, я рандомно визначаю переможців лотереї для кожного окремого лоту.

1 квиток коштує 50 грн, 2 квитки = 100 грн, 10 квитків = 500 грн тощо. Якщо хочете купити декілька квитків одразу, то відправляйте усю суму одразу, немає сенсу розділяти транзакції по 50 грн.

Важливо: в імені або коментарі до платежу на сторінці поповнення обов’язково вкажіть ваш телеграм/інстаграм/пошту, щоб я міг зв’язатися з вами у разі перемоги!

Окремо буду вдячний кожному, хто поділиться цим постом. Слава ЗСУ!

Читайте також: Експерти галузі зробили прогнози щодо напрямків та темпів розвитку кіберспорту у 2023 році

Материалы по теме

З російського клубу Virtus.pro зняли всі санкції

Російський клуб Virtus.pro зміг вийти з під міжнародних санкцій, які було на нього накладено через війну в Україні. В останні місяці клуб активно працював над тим, щоб знову грати під своєю історичною назвою, яку був вимушений змінити на Outsiders. Наразі фактично всі великі турнірні оператори зняли санкції з ведмедів і дозволили Virtus.pro виступати під своєю

Видавець ігор Brawl Stars та Clash of Clans повністю закриває свої ігри для росіян

0

Розробник відомих мобільних кіберспортивних дисциплін Brawl Stars та Clash of Clans компанія Supercell повідомила про повний вихід з Росії через триваючу агресію цієї країни проти України. Компанія не просто видалила російські додатки з онлайн-магазинів, а і заблокує всіх існуючих користувачів з Росії та Білорусі у найближчому оновленні навесні цього року.

«Вибач, перемога Росії неминуча. Я не хочу допомагати Україні жодним чином в цій безглуздій війні», — Hooxi відповів на запрошення взяти участь у благодійному турнірі

Капітан команди G2 Расмус Hooxi Паллісгаард Нільсен захотів $500 за участь в благодійному турнірі для допомоги Україні, а після того, як один з організаторів пояснив, що турнір благодійний і спрямований на те, щоб зупинити російську агресію, капітан найкращої команди світу сказав, що не хоче допомагати Україні у цій війні, бо перемога Росії неминуча.

Рік тому росіяни намагалися відібрати в українців права на російськомовні трансляції, ось що з цього вийшло

Рік тому росіянин Юрій Фролов, пов’язаний з ESForce, створив петицію, під назвою «Зупинити ненависть та заклики до вбивства дітей в кіберспорті». В петиції автор жалівся на те, що більшість російськомовних прав належить українським студіям, а вони ненавидять Росію і всі трансляції наповненні ненавистю до росіян.