Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Офіційний твіттер Dota 2 опублікував кілька таємничих повідомлень прямо посеред Стокгольмського Майджора — і це, ймовірно, натякає на наступне місто, де буде проходити The International.

Судячи з фотографій, деякі читачі припустили, що найочікуваніша подія у світі Dota 2 відбудеться в Південно-Східній Азії.

Valve натякає на те, що TI11 пройде у Сінгапурі. Однією з перших підказок є зображення численних маленьких фігурок, які сидять в кріслі літака. Схоже, що це крісло літака 2013 J з літака Singapore Airlines, це помітив користувач Twitter LordOfTheKappas.

Також Valve виклали фото маленького Tusk, який сидить на листку лотосу. Хоча фон має чудове боке, очевидно, що позаду видно гігантські літери, принаймні можна розрізнити літери «М» і «U». Лінія горизонту також виглядає як міський пейзаж і в цілому вписується в район Марина-Бей.

Ставок з лотосом оточує Музей мистецтва науки в Сінгапурі. Судячи з усього Туска було знято саме там, а на задньому плані напис «Museum».

Кілька інших знімків чітко зроблені в міському середовищі в оточенні зелені — це одна з візитних карток Сінгапуру. З огляду на ці фотографії, схоже, що TI11 нарешті вперше пройде в Південно-Східній Азії. Тепер залишилося дочекатися офіційного підтвердження.

Читайте також про легендарну кіберспортсменку zAAz, яка днями завершила кар’єру професійної гравчині після перемоги на турнірі з Valotant.

Материалы по теме

На конкурсі короткометражок до The International 2022 Valve розіграє 40 тисяч доларів. Взяти участь може будь хто

Конкурс короткометражних фільмів, вперше представлений на The International 2015, повертається. Valve анонсували змагання короткометражок по Dota 2 з призовим у 40 тисяч доларів, де кожен може продемонструвати свій талант.

Valve випустила патч, який зламав FaceIT та безліч незалежних серверів по всьому світу

0

Valve випустили невеликий патч до CS:GO, який зламав роботу незалежних серверів по всьому світу. Серед інших проблеми виникли й на найбільш популярній в Європі змагально-турнірній платформі FaceIT.

V1lat на стрімі збирав гроші на полк Азов і одночасно захищав росіян в NAVI. Читайте всі ключові цитати

V1lat провів благодійний стрім, на якому збирав донати на закупівлю відстанемір для полку Азов. Під час гри відомий коментатор висловив думку відносно ставлення до росіян у NAVI, про росіян у Maincast, а також розповів на яких умовах він погодиться коментувати The International російською мовою.

Valve вперше в історії опублікувала публічний запит на отримання ліцензій для трансляцій The International. Дивимося, що це означає

Вперше в історії Valve публічно відкрила запити на отримання ліцензій на офіційні прямі трансляції The International 2022. За словами операторів ринку своєрідні тендери проводилися і раніше, але це не виносилося у публічну площину.