Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Завершилися ігри першого дня Групи B на європейському IEM Road to Rio 2022 RMR. Було зіграно перший тур швейцарської системи, після якого половина команд отримала статистику 1-0, а інша половина 0-1.

Вже сьогодні у другому колі зійдуться команди з однаковою статистикою. 

ОГЛЯД РЕЗУЛЬТАТІВ ПЕРШОГО КОЛА

NAVI легко впоралися з поляками, проте ніхто і не очікував на супротив. Український клуб легко робить статистику 1-0.


MOUZ впевнено переграли OG і це досить несподіваний результат, принаймні рахунок на вертіго каже про те, що OG мають всі шанси не пройти на Мейджор цього разу.


BiG просто декласували аутсайдерів Sangal, подивимося, що німці зможуть проти команд рівнем повище. Проте в групах берлінська п’ятірка завжди виступає на рівні. 


ENCE впевнено перемогли, алеж це лише HEET. Справжнє випробування буде тільки в наступних колах.


Ще одна одностороння гра показує значну різницю в рівні між грандами та тими, хто пробирався через відкриті кваліфікації. Heroic взагалі без проблем пораються з SAW.


Французська машина Falcons без проблем проходить росіян під казахстанським прикриттям. к23 відправляються в групу невдах з 0-1.


Чемпіоні EPL закономірно обіграли мікс з українцем ТОРА у складі. Жодних несподіванок. 


Український клуб Monte боровся з орками, але повторити успіхи ЗСУ покищо не спромігся. Outsiders впевнено перемогли і потрапили в групу з 1-0.

Загальні результати першого дня групи B

В жодному з восьми матчів ми не побачили несподіванок. Можливо єдиним спірним матчем була гра MOUZ проти OG. Не часто таке побачиш на великих турнірах.

Більше інформації про турнір дивіться у репортажі.

Материалы по теме

Митець з Канади створює шедевральні копії героїв Dota 2, прагнучи відтворити 120 персонажів. Відео процесу створення

У 2021 році стример Кейт ThePaindog Гловер розпочав свій неймовірний «120 Dota Challenge», челенж, у якому художник вирішив створити складні реалістичні скульптури усіх героїв Dota 2.

Україна та ще дві країни бойкотують Чемпіонат Світу IESF через допуск до турніру збірної Російської Федерації

Збірна України з CS:GO буде бойкотувати Чемпіонат Світу серед збірних команд від міжнародної всесвітньої федерації кіберспорту IESF. Причиною бойкоту стала відмова IESF дискваліфікувати збірну Росії з Чемпіонату Світу, як представника країни-агресора Російської Федерації.

Після невдалого виступу NAVI на Мейджорі в Ріо b1t встановив кілька цікавих досягнень

Не дивлячись на невдалий виступ на Мейджорі в Ріо український гравець NAVI Валерій b1t Ваховський встановив три досягнення.

WePlay Academy League: історія виникнення головного турніру для молодих кіберспортсменів

WePlay Academy League проект, який став рушійною силою у розвитку сучасного CS:GO, бо саме ця ліга створила унікальну екосистему для змагання академічних складів відомих клубів, фактично обгрунтувавши основу їх існування.  Зрозуміло, що академічні склади створюють для вирощування нових гравців, проте самі гравці не виростуть, а брати участь у великих турнірах, де грають основні склади, їм