Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

В Росії продовжують інвестувати величезні гроші в кіберспорт на державному рівні, використовуючи наш спорт, як спосіб відмивання репутації країни на міжнародній арені.

Прем’єр-міністр Росії Михайло Мішустін повідомив, що на так звані «Ігри майбутнього» згідно з указом президента Путіна в найближчі два роки буде спрямовано 5,3 мільярди рублів (майже 70 мільйонів доларів США). 

В планах росіян провести величезний турнір в Казані, в якому братимуть учать 256 команд з різних країн в які входитимуть більш як 2 тисячі спортсменів. 

Планується, що кіберспорт будуть поєднувати з реальним спортом і все це буде називатися фіджитал-спортом (від фізкультура і діджитал). В рамках програми керівництво Росії навіть планує створити окрему федерацію та впроваджувати секції в школах та вишах, а в окремому інституті будуть навчати і вивчати новий спорт.

В офіційному зверненні повідомляється, що на турнір вже запросили делегації зі 100 дружніх Росії країн і 29 країн вже підтвердили зацікавленість. 

Коментар Gameinside: Використання спортивних змагань дуже поширена практика для відмивання репутації країн і використовується з давніх-давен. Спорт завжди використовувався, як елемент політики, бо це можливість просувати країну на міжнародній арені, саме тому держави стільки інвестують в Олімпійський спорт і спорт великих досягнень. 

Ще один спосіб використання спорту, як частини зовнішньої політики держави — це проведення міжнародних турнірів. Участь у таких турнірах інших країн легітимізує державу-вигнанця в очах світової спільноти. Через те, що Росії майже повністю перекрили можливість використовувати в політиці спорт, керівництво країни-терориста знайшло вихід і кидає сили на розвиток кіберспорту, побачивши, що кіберспортивна спільнота зайняла нейтральну позицію стосовно Росії. 

Читайте також: 178,5 мільйонів доларів на вбивство українців — кого підписали Team Spirit і чому за російський клуб грають українські

Материалы по теме

CEO NAVI порівняв Virtus.pro з білоруськими креветками та відмітив, що ця історія пахне гірше білоруського сиру

0

CEO Natus Vincere Євген Золотарьов у своєму твіттері прокоментував ситуацію зі зняттям санкцій з російського клубу Virtus.pro. Золотарьов порівняв клуб Алішера Усманова з білоруськими креветками і висловив думку, що ця історія пахне гірше білоруського смердючого сиру.

Кіберспорт — що пішло не так? Переклад статті колишнього працівника ESL

Публікуємо переклад цікавої статті з поглядом з «середини» кіберспорту. Автор статі 15 років пропрацював в індустрії, дев’ять з яких провів в лавах найбільшого турнірного оператора ESL. Ми неодноразово поверталися до головних проблем кіберспорту, проте думка Олівера Максфілда цікава насамперед своєю експертністю.

З російського клубу Virtus.pro зняли всі санкції

Російський клуб Virtus.pro зміг вийти з під міжнародних санкцій, які було на нього накладено через війну в Україні. В останні місяці клуб активно працював над тим, щоб знову грати під своєю історичною назвою, яку був вимушений змінити на Outsiders. Наразі фактично всі великі турнірні оператори зняли санкції з ведмедів і дозволили Virtus.pro виступати під своєю

Стали відомі всі пари першого туру RMR BLAST Paris Major. На B8 і Monte чекає складне випробування

0

Стали відомі всі перші пари турнірів RMR, через які команди будуть пробиратися до Мейджора в Парижі. Нагадаємо, що в трьох регіонах команди гратимуть швейцарку і система відбіркових досить складна, а от в азійському регіоні все просто, команди грають звичайну сітку Double Elimination.