Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

100 Thieves мали можливість придбати гравця у VALORANT TenZ у Cloud9 у травні минулого року, сказав генеральний директор C9 Джек Етьєн.

У лютому 2021 року C9 попросив близько 3 мільйонів доларів за суперзіркового гравця VALORANT, а потім знизив ціну до 2 мільйонів доларів. 100 Thieves запропонували близько 1 мільйона доларів за TenZ, але C9 відмовився.

Пізніше TenZ було придбано Sentinels у червні 2021 року приблизно за 1,25-1,5 мільйона доларів. Ціну для Sentinels було знижено, оскільки TenZ хотів грати з гравцями зі стартового складу Sentinels, сказав Етьєн Dot Esports. 

Обговорення щодо викупу TenZ почалося на початку цього місяця після того, як генеральний директор 100 Thieves Метью «Nadeshot» Хааг сказав, що викуп TenZ був «найприголомшливішою річчю, з якою він стикався в історії кіберспорту».

«Це була незбагненна цифра», — сказав він. «Це було вище, ніж будь-який викуп, який я коли-небудь бачив у League of Legends, а це про щось говорить. Я не можу вам нічого сказати, крім цього».

Хоча викуп TenZ був великою сумою, це не найбільша сума, що озвучувалась у кіберспорті. Суперзірка ліги Perkz був придбаний C9 у G2 Esports приблизно за 4 мільйони доларів наприкінці 2020 року.

Материалы по теме

У Valorant виявили помилку, завдяки якій тренер міг бачити суперників на мінікарті. На вирішення проблеми Riot знадобилося 48 годин

0

У Valorant несподівано виявився тренерський баг, майже як в CS:GO, але трохи інший. Річ у тому, що тренери на обсервері періодично могли бачити розташування суперників у вигляді невеликих точок на мінікарті.

Іван Johnta Шевцов заснував українське ком’юніті Valorant у Discord. Відомий тренер просуває цілу філософію того, як має розвиватися український валорант

Відомий тренер з CS:GO та Valorant Іван Johnta Шевцов презентував старт розвитку української спільноти у Valorant. Для об’єднання ком’юніті легендарний кіберспортивний діяч створив діскорд-сервер, де можна буде спілкуватися, шукати команду чи тіммейтів та багато іншого.

Riot будуть аналізувати голосовий чат у Valorant. Головна мета зробити гру ще більш інклюзивною та менш токсичною

Riot повідомили, що незабаром почнуть записувати та аналізувати голосовий чат у Valorant. Це зроблять для того, щоб контролювати токсичних гравців.

s1mple грає у рейтинговий Valorant лише на одному герої. Riot зробили ідеального агента, про якого снайперам у CS:GO можна тільки мріяти

0

Олександр s1mple Костилєв грає рейтингові ігри у Valorant тільки на одному агенті. Нещодавно на стрімі він показав історію своїх рейтингових ігор і так, він грає на, мабіть кращому агенті для гри на ролі AWP, мова йде про Чамбера.