Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Поліція Бангладеш заарештувала понад 100 осіб під час рейду на подію PUBG Mobile LAN, яка була організована та проведена, попри заборону гри PUBG Mobile у Бангладеш.

Переважна більшість людей, заарештованих на заході, були студентами, які, ймовірно, або брали участь у змаганнях, або організовували захід. Наразі 24 гравці засуджені до дводенного арешту, а ще 78 осіб очікують перевірки віку. Всім, кому буде 18 років або більше отримують аналогічні терміни ув’язнення.

Бангладеш заборонив ігри PUBG Mobile та Free Fire у серпні 2021 року через те, що ці ігри викликають звикання, а також роблять підлітків більш жорстокими та аморальними на думку Верховного суду країни. Заборону ввели терміном на три місяці, але потім продовжили на невизначений термін. Подібні заборони на PUBG Mobile були видані ще кількома країнами Близького Сходу та Південної Азії.

Повідомляється, що поліція влаштувала рейд на турнір після того, як хтось повідомив про лан. Безумовно організатори вчинили безвідповідально, проводячи турнір по грі, яка заборонена. У підсумку через це необачне рішення десятки гравців потрапили у в’язницю.

Читайте також про те, як мобільна версія Apex виявилася більш успішною ніж PUBG.

Материалы по теме

Збірна України з PUBG Mobile виграла Чемпіонат Европи і здобула путівку на Чемпіонат Світу

Федерація Кіберспорту України повідомила про те, що збірна України з PUBG Mobile здобула перемогу на чемпіонаті Європи серед 12 країн та здобула слот на Чемпіонат Світу, що відбудеться на Балі в грудні цього року.

В Індії заборонили PUBG Mobile. Це пов’язують з інцедентом, коли підліток вбив свою матір через гру

В Індії вдруге заборонили PUBG Mobile. Уряд зобов’язав Google та Apple видалити додаток гри зі своїх платформ.

Apex Legends Mobile заробив купу грошей за перший тиждень після виходу та обійшов PUBG Mobile у вісім разів

Apex Legends Mobile круто стартував одразу після виходу гри.  Безкоштовна гра була офіційно запущена минулого тижня, і, очевидно, гравці як ніколи прагнули придбати різні косметичні речі та внутрішньоігрові нагороди, оскільки нова мобільна гра за останні сім днів заробила майже 5 мільйонів доларів.