Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Поліція Бангладеш заарештувала понад 100 осіб під час рейду на подію PUBG Mobile LAN, яка була організована та проведена, попри заборону гри PUBG Mobile у Бангладеш.

Переважна більшість людей, заарештованих на заході, були студентами, які, ймовірно, або брали участь у змаганнях, або організовували захід. Наразі 24 гравці засуджені до дводенного арешту, а ще 78 осіб очікують перевірки віку. Всім, кому буде 18 років або більше отримують аналогічні терміни ув’язнення.

Бангладеш заборонив ігри PUBG Mobile та Free Fire у серпні 2021 року через те, що ці ігри викликають звикання, а також роблять підлітків більш жорстокими та аморальними на думку Верховного суду країни. Заборону ввели терміном на три місяці, але потім продовжили на невизначений термін. Подібні заборони на PUBG Mobile були видані ще кількома країнами Близького Сходу та Південної Азії.

Повідомляється, що поліція влаштувала рейд на турнір після того, як хтось повідомив про лан. Безумовно організатори вчинили безвідповідально, проводячи турнір по грі, яка заборонена. У підсумку через це необачне рішення десятки гравців потрапили у в’язницю.

Читайте також про те, як мобільна версія Apex виявилася більш успішною ніж PUBG.

Материалы по теме

Збірна України впевнено перемогла на турнірі Global Esports Games 2023 в дисципліні PUBG Mobile

Збірна України з PUBG Mobile стала переможцем турніру Global Esports Games 2023, який проходив у Саудівській Аравії.

Монгольські команди виграли три з чотирьох перших місць на Чемпіонаті Світу з PUBG Mobile. Підсумки турніру

Монгольські команди повністю домінували на PUBG Mobile Global Championship 2023, фінальна частина якого відбулася в Стамбулі. 50 команд з усього світу боролися за престижний титул і три мільйони доларів США, проте саме гравці з Монголії увезли в безкрайні степи основну частку призового фонду.

Збірна України з PUBG Mobile виступить на міжнародному турнірі Riyadh 2023 Global Esports Games

Збірна України в дисципліні PUBG Mobile візьме участь в міжнародному турнірі Riyadh 2023 Global Esports Games, який відбудеться 14-15 грудня в Саудівській Аравії.

Розробників ігор змушують розміщати сервери в Росії і встановлювати ПЗ від ФСБ інакше гру заблокують. Першими стали PUBG Mobile

Російський Роскомнагляд вперше включив популярну кіберспортивну дисципліну до свого реєстру.  Відтепер в Росії від розробників PUBG Mobile вимагатимуть зберігати всі дані гри на території країни.