Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Поліція Бангладеш заарештувала понад 100 осіб під час рейду на подію PUBG Mobile LAN, яка була організована та проведена, попри заборону гри PUBG Mobile у Бангладеш.

Переважна більшість людей, заарештованих на заході, були студентами, які, ймовірно, або брали участь у змаганнях, або організовували захід. Наразі 24 гравці засуджені до дводенного арешту, а ще 78 осіб очікують перевірки віку. Всім, кому буде 18 років або більше отримують аналогічні терміни ув’язнення.

Бангладеш заборонив ігри PUBG Mobile та Free Fire у серпні 2021 року через те, що ці ігри викликають звикання, а також роблять підлітків більш жорстокими та аморальними на думку Верховного суду країни. Заборону ввели терміном на три місяці, але потім продовжили на невизначений термін. Подібні заборони на PUBG Mobile були видані ще кількома країнами Близького Сходу та Південної Азії.

Повідомляється, що поліція влаштувала рейд на турнір після того, як хтось повідомив про лан. Безумовно організатори вчинили безвідповідально, проводячи турнір по грі, яка заборонена. У підсумку через це необачне рішення десятки гравців потрапили у в’язницю.

Читайте також про те, як мобільна версія Apex виявилася більш успішною ніж PUBG.

Материалы по теме

Російський клуб Virtus.pro звільнив українського колаборанта-чітера з цікавим формулюванням

0

Російський клуб Virtus.pro звільнив українця-колаборанта, якого спіймали на використанні читів. Про це VP повідомили у своїх соціальних мережах.

PUBG Mobile виповнилося п’ять років, але гра залишається однією з найприбутковіших у світі

Одній з найпопулярніших мобільних дисциплін PUBG Mobile виповнилося п’ять років. Можливо комусь це здасться неочікуваним, проте саме мобільні ігри приносять розробникам найбільші прибутки і мобільний PUBG зараз знаходиться на другому місці після іншої мобільної гри Honor of Kings.

Ще два українські колаборанти пішли грати у клуб Алішера Усманова Virtus.pro

0

Російський клуб Virtus.pro, який прикривається вірменською пропискою, щоб втекти від санкцій, підписав новий склад з PUBG Mobile, до якого увійшли два українські колаборанти Богдан Бойко і Максим Старовецький.

Визначилися всі фіналісти PUBG Mobile Global Championship 2022, які у січні розіграють призовий фонд у 4 мільйони доларів США

PUBG Mobile Global Championship 2022 дійшов до стадії Гранд фіналу і визначилося 16 команд, які зустрінуться у боротьбі за величезний призовий фонд у розмірі 4 мільйонів доларів США.