Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Apex Legends Mobile круто стартував одразу після виходу гри.  Безкоштовна гра була офіційно запущена минулого тижня, і, очевидно, гравці як ніколи прагнули придбати різні косметичні речі та внутрішньоігрові нагороди, оскільки нова мобільна гра за останні сім днів заробила майже 5 мільйонів доларів.

Завдяки бойовому пропуску преміум-класу та ексклюзивним скінам для мобільних пристроїв, перший тиждень для Apex Mobile мав приголомшливий успіх. І хоча цифра 4,8 мільйона доларів далека від того, скільки зібрала за перший тиждень Call of Duty Mobile, Apex Mobile вдалося заробити у вісім разів більше, ніж заробив за перший тиждень  PUBG Mobile у свій час.

За реальні гроші в Apex Mobile можна покупати косметичні речі, відкривати персонажів та купувати бойовий пропуск. Все як і в конкурентів. Якщо Apex Mobile не знизить темпів, то він має всі шанси стати гіперуспішним для компанії-розробника гри. 


Коментар Gameinside: Мобільні кіберспортивні дисципліни стають дедалі популярнішими. Поки рано говорити про те, що вони витіснять традиційні дисципліни кіберспорту, але вже зараз очевидно, що вони мають ряд визначних переваг. 

В першу чергу мобільний телефон завжди під рукою, тому тренуватися та змагатися простіше. 

По друге мобільний телефон дешевше професійного ПК та обладнання до нього. 

По третє мобільний телефон є у кожного, він став невід’ємною частиною сучасного життя, а значить вам не потрібно купувати окремий пристрій, це робить мобільний кіберспорт більш доступним ніж традиційний. 

Тенденція виходу мобільних дисциплін, їх популярності та розвитку в кіберспорті говорить про велике майбутнє мобільного кіберспорту. 

 

Материалы по теме

Гравець звинуватив Virtus.pro у шахрайстві. Клуб вирішив його звільнити заднім числом і не виплатив зарплату за кілька місяців

Російський гравець Virtus.pro по грі PUBG Mobile звинуватив клуб у невиплаті близько 500 000 рублів. За словами кіберспортсмена головний російський клуб здав його в аренду іншій команді, а коли він повернувся назад, вирішив звільнити гравця заднім числом, не виплативши заробітну платню за кілька місяців.

Збірна України з PUBG Mobile виграла Чемпіонат Европи і здобула путівку на Чемпіонат Світу

Федерація Кіберспорту України повідомила про те, що збірна України з PUBG Mobile здобула перемогу на чемпіонаті Європи серед 12 країн та здобула слот на Чемпіонат Світу, що відбудеться на Балі в грудні цього року.

В Індії заборонили PUBG Mobile. Це пов’язують з інцедентом, коли підліток вбив свою матір через гру

В Індії вдруге заборонили PUBG Mobile. Уряд зобов’язав Google та Apple видалити додаток гри зі своїх платформ.

Понад 100 гравців PUBG Mobile заарештовано в Бангладеш за організацію та участь у незаконному турнірі із забороненої гри

0

Поліція Бангладеш заарештувала понад 100 осіб під час рейду на подію PUBG Mobile LAN, яка була організована та проведена, попри заборону гри PUBG Mobile у Бангладеш.