Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Apex Legends Mobile круто стартував одразу після виходу гри.  Безкоштовна гра була офіційно запущена минулого тижня, і, очевидно, гравці як ніколи прагнули придбати різні косметичні речі та внутрішньоігрові нагороди, оскільки нова мобільна гра за останні сім днів заробила майже 5 мільйонів доларів.

Завдяки бойовому пропуску преміум-класу та ексклюзивним скінам для мобільних пристроїв, перший тиждень для Apex Mobile мав приголомшливий успіх. І хоча цифра 4,8 мільйона доларів далека від того, скільки зібрала за перший тиждень Call of Duty Mobile, Apex Mobile вдалося заробити у вісім разів більше, ніж заробив за перший тиждень  PUBG Mobile у свій час.

За реальні гроші в Apex Mobile можна покупати косметичні речі, відкривати персонажів та купувати бойовий пропуск. Все як і в конкурентів. Якщо Apex Mobile не знизить темпів, то він має всі шанси стати гіперуспішним для компанії-розробника гри. 


Коментар Gameinside: Мобільні кіберспортивні дисципліни стають дедалі популярнішими. Поки рано говорити про те, що вони витіснять традиційні дисципліни кіберспорту, але вже зараз очевидно, що вони мають ряд визначних переваг. 

В першу чергу мобільний телефон завжди під рукою, тому тренуватися та змагатися простіше. 

По друге мобільний телефон дешевше професійного ПК та обладнання до нього. 

По третє мобільний телефон є у кожного, він став невід’ємною частиною сучасного життя, а значить вам не потрібно купувати окремий пристрій, це робить мобільний кіберспорт більш доступним ніж традиційний. 

Тенденція виходу мобільних дисциплін, їх популярності та розвитку в кіберспорті говорить про велике майбутнє мобільного кіберспорту. 

 

Материалы по теме

Activision розповіла про те, скільки мільярдів заробила на серії COD, та презентувала нову гру Call of Duty: Modern Warfare II

Blizzard презентувала нову гру серії Call of Duty, а саме Call of Duty: Modern Warfare II та розповіла про свої доходи від популярної серії ігор. За час існування COD, Activision Blizzard вдалося зібрати дійсно великий врожай.

PUBG Mobile зробить колаборацію з Lamborghini

0

PUBG Mobile затізерили колаборацію з преміальним автобрендом Lamborghini.

Портал Esports Charts назвал топ-5 самых популярных игр в киберспорте

В список пяти самых просматриваемых киберспортивных дисциплин вошли два мобильных тайтла и три компьютерные. Esports Charts рассказал, как изменились просмотры киберспортивных дисциплин в 2021 году.