Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Esports Charts зібрав статистику щодо кількості підписників українських кіберспортивних клубів в соціальних мережах. Абсолютним лідером за цим показником є Natus Vincere — загалом ця організація має понад 6,13 млн підписників у X(Twitter),
Instagram, Facebook, YouTube, TikTok та Telegram.

Зазначимо, що у статистиці Natus Vincere по YouTube враховані лише підписники основного каналу по Counter-Strike, який вказано на сайті організації. Проте клуб також має окремі канали і з інших дисциплін.

Другим за кількістю підписників є український клуб B8 Esports, який належить Даніілу Dendi Ішутіну, популярному гравцю в Dota 2. У B8 понад 208 тис. підписників у соціальних мережах — більша їх частина стежить за життям клубу в TikTok.

Молода організація Monte опинилася у трійці лідерів цього топу. Зараз склад Monte з Counter-Strike займає сьомий рядок у світовому рейтингу команд, але в соціальних мережах у клуба поки що не так багато підписників — лише близько 134,6 тис.
Більше половини з них — це підписникі у Facebook та TikTok.

Серед інших українських клубів можна відзначити PassionUA, співвласником якого є півзахисник англійського «Арсенала» та збірної України Олександр Зінченко. Більше статистики про українські кіберспортивні команди можна знайти на Esports Charts.

Материалы по теме

Monte обійшли NAVI за популярністю на українськомовній трансляції PGL Major Copenhagen 2024: European RMR

0

Аналітична компанія Esports Charts підрахувала, які матчі європейської RMR-кваліфікації на PGL Major Copenhagen 2024 зібрали найбільше глядачів на українськомовній трансляції. У центрі уваги наших уболівальників знову були ігри Natus Vincere та Monte.

Аналітична платформа Esports Charts відмовилася збирати статистику на турнірі Путіна Ігри майбутнього

0

Аналітична платформа Esports Charts повідомила про те, що не буде збирати статистику на турнірах Ігри майбутнього 2024, які мають незабаром розпочатися в Казані.

Найпопулярніші кіберспортивні команди 2023 року

Український кіберспорт живе у бульбашці, де головними кіберспортивними дисциплінами є CS і Dota 2, а однією з найпопулярніших команд світу є NAVI разом з такими брендами, як G2, Vitality, Astralis, Team Liquid та іншими грандами, назви яких звик чути наш глядач.