Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Зарубежный киберспортивный портал Esports Kingdom представил свою версию рейтинга лучших команд мира по CS:GO, который составлен по итогам IEM Katowice 2021.

Авторы этого рейтинга составляют его не так, как HLTV или CSPPA. Они делят команды по соответствующим группам, в которые они заслуживают попасть.

Команды S-Tier — это абсолютные чемпионы, например, как Astralis в 2018-19. Сейчас, поскольку каждый крупный турнир выигрывает новая команда, сложно выбрать тот самый коллектив S-Tier.

В A-Tier заслуженно попали сразу три команды из СНГ — NAVI, Virtus.pro и Gambit. Компанию им составила датская команда Astralis.

Team Spirit были определенны в разряд B-Tier, в компанию к Vitality, Liquid, BIG и Heroic.

Отметим и Winstrike, которые оказались в D-Tier, если сравнивать рейтингом HLTV, то они где-то находятся с 20 по 30 место.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Iceberg о новой команде RAMZES666 и Solo: «Они просто играют по кайфу»

По итогам последнего обновления в рейтинге от HTLV, все СНГ команды удержали свои позиции.

Материалы по теме

Natus Vincere розгромили FaZe і вийшли в стадію легенд BLAST Paris Major 2023, встановивши історичний рекорд

0

В рамках європейського RMR Natus Vincere впевнено переграли FaZe Clan і вийшли на Мейджор з трьома перемогами та нулем поразок. Український клуб неочікувано повністю домінував у матчі і не залишив жодного шансу іменитим суперникам.

Heroic не залишили жодного шансу NAVI і вийшли у фінал IEM Katowice 2023

0

Як і передбачала більшість аналітиків, данська п’ятірка Heroic легко обіграла Natus Vincere і вийшла у фінал IEM Katowice 2023. Для того, щоб здобути перемогу, команді Кедіана знадобилося лише дві карти і на обох вони домінували з двократною перевагою у рахунку.

NAVI програли Nemiga, посіли останнє місце в лізі DPC і вилетіли в другий дивізіон, встановивши кілька ганебних рекордів

Natus Vincere в дисципліні Dota 2 сьогодні досягли найглибшого дна за часи існування команди. В останнє щось подібне ми могли бачити у далекому 2017 році, коли за чорно-жовтих грав інтернаціональний склад, якій запам’ятався насамперед тим, що не зміг вийти з групи на відбіркових до The International для Східної Європи.

Президент Зеленський проти NAVI в країні кривих дзеркал українського кіберспорту

Всі ви знаєте, що наш портал веде безкомпромісну боротьбу з росіянами в кіберспорті. Ще до повномасштабної війни ми дотримувалися думки, що кіберспорт, як і спорт не може бути поза політикою, бо він є невід’ємною частиною побудови іміджу країн на міжнародній арені, а всередині країн провідні спортсмени є лідерами думок і прикладами для молодого покоління і