Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Один олдскульний каесер часів CS 1.6, а зараз поважний радник заступника голови рахункової палати України (куди тільки не потрапляють кіберспортсмени, коли дорослішають) проводить цікавий аукціон, на якому пропонує у якості лота футболку легендарного Патріка cArn Саттермона. Виручені гроші Юрій Крушановський планує передати ЗСУ.

Якщо ви бажаєте допомогти ЗСУ та ще й отримати справді унікальну річ у колекцію, беріть участь! Щодо придбання писати сюди.

Звернення організатора

Шановна кіберспортивна спільното! Звертаюсь у першу чергу до вас. Виставляю на продаж оригінальний лот з метою направити виручені кошти на операцію з видалення ракової пухлини цивілізованого світу — росії, інакше кажучи на рахунок Збройних Сил України.

Це футболка легендарного шведського гравця, чемпіона багатьох світових турнірів, незмінного капітана однієї з найсильніших команд планети з дисципліни counter-strike 1.6 — Fnatic, chief gaming officer (CGO) цієї команди — Patrik «cArn» Sättermon.

Отримав її у дарунок після гри моєї команди проти фанатиків у груповому етапі фінальної частини змагань MSI BEAT IT 2011, де шведська команда посіла друге місце. Стан футболки ідеальний. Початкова ціна — 1000 UAH (30 USD).

Лінк на змагання: https://liquipedia.net/counterstrike/MSI/Beat_IT/Russia/2011
Лінк на біографію Патріка: https://liquipedia.net/counterstrike/CArn

Читайте також про перемогу українця на великому турнірі з призовим у 128 тисяч доларів. 

Материалы по теме

Арсеній Ceh9 Триноженко виставив на благодійний аукціон чемпіонську медаль з IEM в Гановері, проте є нюанс…

Багаторазовий чемпіон світу з CS 1.6 Арсеній Ceh9 Триноженко виставив на аукціон свою першу медаль з першого виграного ним Чемпіонату Світу. Зібрані гроші підуть на допомогу Україні. З нюансів, купити медаль нажаль можна тільки у форматі NFT.

Олександр Петрик проводить аукціони скінів з CS:GO де збирає гроші на допомогу ЗСУ. У черговому аукціоні розігрується ніж Woro2k

Ютубер та аналітик Олександр Петрик запустив черговий благодійний аукціон, на якому розіграє ніж з інвентаря відомого українського кіберспортсмена Woro2k. До цього Петрик вже успішно провів 14 аукціонів зі скінами на суму 28550 гривень та зібрав суму 167 500 гривень.

Олександр ZeroGravity Кохановський виклав фото артилерійського снаряду з посланням від нього росіянам

Засновник NAVI Олександр ZeroGravity Кохановський виклав у себе у фейсбуці фотографію предмета, схожого на артилерійський снаряд, з написом «Від ZeroGravity для йо*аної Русні!!!«

Віталій V1lat Волочай повідомив Valve, що більше ніколи не коментуватиме російською мовою. Розповідаємо, що може означати цей демарш

Хедлайнер Maincast Віталій V1lat Волочай повідомив у себе в телеграм, що надіслав Valve листа про те, що більше ніколи не буде коментувати Dota 2 російською мовою.   Я повідомив валв що більше не буду коментувати доту і взагалі будь-що російською мовою. З січня цього не робив, і не збирають повертатись, воно мені не треба. Наше ком‘юніті