Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Одній з найпопулярніших мобільних дисциплін PUBG Mobile виповнилося п’ять років. Можливо комусь це здасться неочікуваним, проте саме мобільні ігри приносять розробникам найбільші прибутки і мобільний PUBG зараз знаходиться на другому місці після іншої мобільної гри Honor of Kings.

 

За повідомленням Sensor Tower Store Intelligence гра приносить розробнику 650 мільйонів доларів щокварталу, а загалом за 5 років на ринку мобільний PUBG збагатив розробників на більш ніж 8 мільярдів доларів США. 

Проте лідером за прибутками залишається Honor of Kings, який приніс за перший квартал 2022 року 741 мільйон доларів. 

Цікаво, що три найпопулярніші мобільні гри мають потужну систему кіберспортивних змагань, які збирають сотні тисяч і мільйони глядачів на трансляціях. 

Найбільш популярним PUBG Mobile залишається в Китаї, на який припадає більше половини прибутку, на другому місці США, а на третьому Туреччина. 

Читайте також: Як рік повномасштабної війни змінив український кіберспорт

Материалы по теме

Російський клуб Virtus.pro звільнив українського колаборанта-чітера з цікавим формулюванням

0

Російський клуб Virtus.pro звільнив українця-колаборанта, якого спіймали на використанні читів. Про це VP повідомили у своїх соціальних мережах.

Ще два українські колаборанти пішли грати у клуб Алішера Усманова Virtus.pro

0

Російський клуб Virtus.pro, який прикривається вірменською пропискою, щоб втекти від санкцій, підписав новий склад з PUBG Mobile, до якого увійшли два українські колаборанти Богдан Бойко і Максим Старовецький.

Визначилися всі фіналісти PUBG Mobile Global Championship 2022, які у січні розіграють призовий фонд у 4 мільйони доларів США

PUBG Mobile Global Championship 2022 дійшов до стадії Гранд фіналу і визначилося 16 команд, які зустрінуться у боротьбі за величезний призовий фонд у розмірі 4 мільйонів доларів США.