Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Прошли первые матчи второго сезона Global Loot League с призовым фондом в размере $100 000.

1511696238258

В первом сезоне победу праздновали Natus Vincere. Во втором сезоне Na’Vi попали в Alpha дивизион с такими противниками как AVANGAR, M19 и Team Unique.

Screenshot_2

Материалы по теме

Андрій B1ad3 Городенський дав інтерв’ю, де розповів про гру sdy та повідомив, що гравець залишиться в NAVI принаймні до кінця наступного Мейджора

Головний тренер Natus Vincere Андрій B1ad3 Городенський дав інтерв’ю на командному каналі на youtube. Тренер розповів про відчуття у фіналі Мейджора, про те, що NAVI зараз можуть вигравати з будь-яким п’ятим гравцем, та про те, що sdy залишиться в команді на випробувальному терміні принаймні до закінчення найближчого мейджора.

Даурен AdreN Кистаубаєв став членом ради директорів клубу AVANGAR. Чемпіон Мейджору буде ментором складу з CS:GO та займеться медійкою клубу

Казахстанський кіберспортивний клуб AVANGAR, відомий тим, що колись виростив з нуля топову команду та продав її Virtus.pro повідомив, що до них приєднався чемпіон Мейджору, легендарний кіберспортсмен Даурен AdreN Кистаубаєв.

NAVI проти Astralis — інформація, аналітика та пряма трансляція першого півфіналу IEM Cologne 2022

У першому півфіналі IEM Cologne 2022 на величезній заповненій вщент LANXESS arena сьогодні зустрічаються безумовні фаворити матчу Natus Vincere та аутсайдери (хто міг так про них подумати пару років тому) команда Astralis.

NAVI OLD vs NAVI 2022 — GG.BET анонсували благодійний шоу-матч для збору грошей на допомогу Запорізьській дитячій обласній лікарні

Кіберспортивний букмекер GG.BET організовує благодійний шоу-матч з Dota 2 між гравцями Natus Vincere та відомими учасниками минулих складів команди. Під час гри збиратимуть кошти на операційне обладнання для Запорізької дитячої обласної лікарні.