Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

StarLadder совместно с PUBG Corporation провели жеребьевку команд на PEL Kick-Off Cup. 32 коллектива сразятся за общий призовой фонд в размере $125,000.

POKAMOLODOY

PEL Kick-Off Cup пройдет в период с 30 апреля по 5 мая в Берлине, Германия. В турнире сразятся два европейских региона: PEL и PEL Contenders. В общей сложности 32 команды PUBG Europe League примут участие в соревновании и сразятся за общий призовой фонд в размере $125 000. 

В группу «А» попали Na`Vi, AVANGAR, Unity, TORNADO, Se7en, Red Diamonds, M19, CrowCrowd, а в группе «В» сразятся Winstrike.

Группы PEL Kick-Off Cup:

BdDI1R21OBY

Распределение призового фонда:

  • 1 место — $50,000;
  • 2 место — $22,500;
  • 3 место — $15,000;
  • 4-8 место — $7,500.

Источник

Материалы по теме

NAVI розмістили звернення Зеленського на своїй сторінці у VK. Її забанили наказом прокуратури РФ

Natus Vincere розмістили на своїй сторінці у VK звернення Президента України Володимира Зеленського до росіян, а також номери, за якими окупанти можуть подзвонити і здатися в полон. Через чотири години після розміщення звернення сторінку NAVI було заблоковано згідно з постановою прокуратури Російської Федерації.

Найбільші команди з VALORANT, які Riot Games залишила за бортом франшизної ліги

Вчора Riot Games оголосила 30 команд- партнерів, які з 2023 року будуть брати участь у професійних франшизних лігах VCT, навколо який буде будуватися основний кіберспорт у VALORANT.

Стали відомі групи турніру останнього шансу, через який команди можуть потрапити на The International 11

Став відомим склад груп турніру останнього шансу на The International 11.  12 команд з усього світу будуть претендувати на 2 запрошення в основну стадію турніру. Команди було поділено на дві групи по 6 колективів.

Riot Games оголосила всіх партнерів професійних ліг VALORANT. Там є NAVI, але немає команди Кирила Карасьова FPX

Riot Games оголосили всі команди, які стануть партнерами професійної франшизної ліги з VALORANT. Партнерами розробника гри стануть тридцять організацій, по десять з трьох регіонів, у яких будуть проводитись регулярні ліги.