Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Team Vitality выиграли онлайн-турнир Curse Trials, за что получили $6,000. Французы 493 очков, а ближайшим оппонентом стали Totality, на счету которых 458 очков. Единственный представитель СНГ в лице AVANGAR занял 8-е место.

fullsizerender-138

Всего участие в онлайн-турнире Curse Trials приняло 16 коллективов из Европы и Северной Америки. Участники разыграли между собой общий призовой фонд в размере $10,000. Команды сыграли пять поединков, по итогам которых Team Vitality набрала наибольшее количество очков, обогнав всех своих соперников. Для победы Vitality понадобилось 493 очка. Вслед за ними расположились Totality — 458, а бронзовые медали получили Nova — 430 очка. Единственный представитель СНГ в лице AVANGAR занял 8-е место, набрав 248 очков.

Результаты всех поединков:

Screenshot_9

Распределение призового фонда:

1.  Team Vitality — $6,000;
2.  Team Totality — $3,000;
3.  Nova eSports — $1,000.

Источник

Материалы по теме

Team Vitality достроково припиняють виступи у сезоні VCT 2023 через самогубство гравця складу

0

Team Vitality оголосили про дострокове припинення участі у поточному сезоні франшизної ліги з VALORANT – VCT 2023. Також команда не гратиме в головному турнірі року CHAMPIONS. Причиною стало самовбивство гравця складу, яке вплинуло на всю команду і про яке ми вже писали раніше.

Team Vitality стали чемпіонами IEM Rio 2023

Team Vitality стали чемпіонами IEM Rio 2023. Клуб вистраждав цю перемогу не у фіналі, а у півфіналі турніру. Днем раніше Vitality вольовим зусиллям вибороли путівку у фінал в команди Cloud9 і не дарма.

Valorant захопив Францію. На локальному турнірі зібралося 12 тисяч уболівальників, а онлайн на піку турнір дивилося 130 тисяч глядачів

21 червня у Франції відбувся матч у VALORANT Regional Leagues 2022 France: Revolution Stage 2 між командами Team Vitality та Karmine Corp. На Accorhotels Arena у Парижі, де проходила подія, зібралося понад 12 тис. фанатів, а в онлайні за матчем слідкувало понад 130 тис. глядачів на піку трансляції.

Samsung став офіційним телевізійним партнером Team Vitality не зважаючи на те, що партнером команди по моніторам є Philips

Французька кіберспортивна організація Team Vitality оголосила про партнерство з виробником електроніки Samsung. Samsung став офіційним телевізійним партнером Team Vitality для тих кіберспортивних складів команд, які використовують телевізори в грі. Сюди входять склади з Fortnite, Rocket League та FIFA. Samsung і Team Vitality також працюватимуть разом над створенням контенту та «ігровим досвідом».