Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Рекламу Esports World Cup 2024 показали на арені MSG Sphere в Лас-Вегасі, яка відома як найбільший в світі сферичний світлодіодний екран. Площа екрана становить 54000 квадратних метрів, а роздільна здатність екрану складає 170 мільйонів пікселів. Арена вміщує понад 18 тисяч глядачів.

Сфера має 112 метрів у висоту і 157 метрів в ширину, а її будівництво коштувало 2,3 мільярди доларів. За даними рекламних агентств, вартість прокрутки реклами в ротації протягом одного дня коштує 450 тисяч доларів. 

 

 
 
 
 
 
Переглянути цей допис в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Допис, поширений Esports World Cup (@esportswcgg)

 

Материалы по теме

На Riyadh Masters розіграють 5 мільйонів доларів – це більше, ніж призовий фонд The International минулого року

0

Організатори Esports World Cup 2024 оголосили призовий фонд свого ключового турніру в рамках фестивалю, а саме Riyadh Masters в дисципліні Dota 2.

PassionUA запросили на Esports World Cup 2024, де вони поборються за $2000000

Команду футбольної зірки Олександра Зінченка PassionUA в дисципліні Apex Legends запросили на Esports World Cup 2024, який відбудеться в Саудівській Аравії з 31 липня по 8 серпня.

На Esports World Cup 2024 зіграють екстремальний фінал за рекордний призовий фонд в дисципліні Starcraft II

0

Організатори Esports World Cup 2024 анонсували найбільший призовий фонд в історії Starcraft. На турнірі зі Starcraft II буде розіграно 1 мільйон доларів США. Враховуючи, що це соло-дисципліна, гравці зможуть виграти фантастичні для не самої популярної кіберспортивної дисципліни гроші.

Оголошено розклад всіх дисциплін Esports World Cup 2024

Організатори Esports World Cup 2024 оголосили розклад своїх турнірів, загальний призовий фонд яких складає рекордні 60 мільйонів доларів.