Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Корреспондент Maincast вместе с Романом Resolut1on Фоминоком провел экскурсию по отелю игроков на ESL One Hamburg 2018. Во время экскурсии он рассказал о том, что вместо Excalibur стендином мог стать Клинтон Fear Лумиз или Богдан Iceberg Василенко. Приятного просмотра! 

Материалы по теме

Resolut1on повернувся до Європи і планує або грати в Dota 2, або… розводити лохів інфоциганством

0

Роман Resolut1on Фомінок повернувся до Європи з Балі і повідомив, що планує почати кар’єру… інфоцигана, або ж повернеться в Dota 2 в наступному сезоні, якщо будуть гідні пропозиції (ймовірно Роман очікує пропозиції від російських БК).

Це все гормони винні! Resolut1on зізнався, що дуже страждає від хейту українців після гри за росіян

Роман Resolut1on Фомінок знявся в подкасті відомого біохакера Арсена Маркаряна. В псевдоінтелектуальній бесіді співрозмовники обговорювали вплив гормонів на гравців в Дота 2, періодично відволікаючись на інші теми.

Клуб Олександра Зінченко підписав склад з Dota 2, до якого увійшов Богдан «Iceberg» Василенко

0

Клуб зірки футболу Олександра Зінченко підписав склад з Dota 2, до якого увійшов Богдан Iceberg Василенко. Склад складається майже повністю з українців.

Колаборант Resolut1on засвітився на матчі Лейкерс проти Кліпперс в компанії російських гравців BetBoom, Spirit та Gladiators

0

Український колаборант Роман Resolut1on Фомінок засвітився на матчі “Лос-Анджелес Лейкерс” проти “Лос-Анджелес Кліпперс” в компанії російських гравців.