Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Кіберспорт все більше інтегрується у звичайний спорт і стає його частиною. Так у В’єтнамі завершилися 31-і Ігри Південно-Східної Азії (31-і SEA Games) у яких вдруге було представлено кіберспортивні дисципліни (останні ігри, через ковід, проходили у 2019 році).

Цього року на турнірі зіграли у вісім кіберспортивних ігор: FIFA Online 4, League of Legends, League of Legends: Wild Rift, Free Fire, PUBG Mobile, Mobile Legends: Bang Bang, Arena of Valor та CrossFire.

Усього на турнірі можна було виграти 10 комплектів медалей, включаючи чоловічі та жіночі, а також сольні та командні змагання для Wild Rift та PUBG Mobile.

Також на турнірі був окремий медальний залік з кіберспорту, перемогу в ньому одержали господарі турніру, виборовши 4 золота, та три срібла. 

Нагадаємо, що вже цього року кіберспорт мав бути представлений як повноцінний вид спорту на Азійських Іграх 2022, які планувалися у китайському Ханчжоу, але були перенесені на 2023 рік. Участь кіберспорту у таких подіях ще більше наблизить кіберспорт до включення до Олімпійських видів спорту. Проте слід зазначити, що МОК поки з прохолодою дивиться на кіберспорт, але наголошує, що його поява теоретично можлива у 2028 році в Лос-Анджелесі. 

Поки що кіберспорт проходить випробування на рівні Азійських ігор і весь світ придивляється до того, як він себе покаже. 

Материалы по теме

Кіберспорт все ближче до Олімпіади. Президент MOK оголосив про проведення тижня кіберспорту у 2023 році

Олімпійський рух все більше цікавиться кіберспортом, хоча і з обережністю ставиться до прийняття його в олімпійську сім’ю.

Азійські ігри, де кіберспорт вперше мав бути на рівних з традиційним спортом, перенесли на 2023 рік

0

Азійські ігри, де мав бути представлений кіберспорт, будуть перенесені на 2023 рік через карантин в Шанхаї та Ханчжоу. Кіберспорт мав вперше з’явитися на іграх не як показова дисципліна, а як акредитований вид спорту на рівні з іншими видами.

Счастливый кулон из «Ведьмака» принес российской спортсменке очередную победу на Олимпиаде

Спортсменка из России Виталина Бацарашкина  на Олимпийских играх в Токио взяла золото и её медаль стала первым золотом для России на Олимпийских играх в этом году. Поговаривают, спортсменке в этом помог счастливый кулон из её любимой игры «Ведьмак».