Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Кіберспорт все більше інтегрується у звичайний спорт і стає його частиною. Так у В’єтнамі завершилися 31-і Ігри Південно-Східної Азії (31-і SEA Games) у яких вдруге було представлено кіберспортивні дисципліни (останні ігри, через ковід, проходили у 2019 році).

Цього року на турнірі зіграли у вісім кіберспортивних ігор: FIFA Online 4, League of Legends, League of Legends: Wild Rift, Free Fire, PUBG Mobile, Mobile Legends: Bang Bang, Arena of Valor та CrossFire.

Усього на турнірі можна було виграти 10 комплектів медалей, включаючи чоловічі та жіночі, а також сольні та командні змагання для Wild Rift та PUBG Mobile.

Також на турнірі був окремий медальний залік з кіберспорту, перемогу в ньому одержали господарі турніру, виборовши 4 золота, та три срібла. 

Нагадаємо, що вже цього року кіберспорт мав бути представлений як повноцінний вид спорту на Азійських Іграх 2022, які планувалися у китайському Ханчжоу, але були перенесені на 2023 рік. Участь кіберспорту у таких подіях ще більше наблизить кіберспорт до включення до Олімпійських видів спорту. Проте слід зазначити, що МОК поки з прохолодою дивиться на кіберспорт, але наголошує, що його поява теоретично можлива у 2028 році в Лос-Анджелесі. 

Поки що кіберспорт проходить випробування на рівні Азійських ігор і весь світ придивляється до того, як він себе покаже. 

Материалы по теме

ДЖЕРЕЛА: Міжнародний Олімпійський Комітет планує провести першу Олімпіаду з кіберспорту в Японії

Міжнародний олімпійський комітет закликав Японію провести Олімпійські ігри з кіберспорту у 2026 році, повідомили в п’ятницю джерела, знайомі з цим питанням.

Ghostik зібрав для підрозділу АЗОВ більш як 14 мільйонів гривень

0

Найпопулярніший український кіберспортивний стрімер і в минулому професійний гравець Андрій Ghostik Кадик повідомив, що за 2023 рік зміг зібрати на своїх регулярних стрімах понад 14 мільйонів гривень для допомоги підрозділу АЗОВ, який захищає Україну від російської навали.

Міжнародний Олімпійський Комітет дозволив росіянам та білорусам виступати на Олімпіаді в Парижі під нейтральним прапором. Україна готує відповідь

Російським та білоруським спортсменам дозволили брати участь в Олімпійських Іграх в Парижі під нейтральним прапором. МОК (Міжнародний Олімпійський Комітет) вирішив дозволити спортсменам з країн-агресорів виступати з певними обмеженнями, проте не пішов на їх повну заборону, про це MOK повідомив на власному сайті. 

The International повернувся до того, з чого все починалося, але він став ракетою, яка відірвала кіберспорт від землі і піднесла на олімпійську орбіту

У далекому 2011 році сталася глобальна кіберспортивна революція, вперше в історії цифрового спорту за перемогу в турнірі команда отримала 1 мільйон доларів США.