Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Завершився перший день PGL Major Antwerp 2022, всі команди зіграли по два матчі. В результаті зустрічей з 16 команд 4 опинилися в одному кроці від виходу до Play-off, а 4 інші команди в одному кроці від вильоту з турніру. Інші 8 команд мають статистику 1-1, а значить їх чекає щонайменше по два матчі.

Результати першого ігрового дня

Героями дня стали NAVI, NIP, Team Spirit та Copenhgagen Flames — саме ці команди виграли всі свої сьогоднішні зустрічі й близькі до того, щоб пройти у Play-off. Але через те, що вони зустрінуться між собою, тільки двоє з них вийдуть до наступної стадії турніру, а інші дві команди продовжать боротьбу. 

NAVI зіграють проти NIP, а Team Spirit спробують обіграти Copenhgagen Flames. Розклад ігор знизу новини.

Невдахами дня стали Imperial, Liquid, Bad News Eagles та Vitality. Вже завтра дві з цих команд попрощаються з Мейджором. Найсильніша команда Америки Liquid спробують втриматися проти дуже злих Vitality, які явно не розраховували на такий провальний початок турніру. В другій парі за виживання будуть боротися головні аутсайдери команда з маленького Косова Bad News Eagles проти 30+ річних пенсіонерів з Бразилії Imperial.

Турнірна таблиця після першого ігрового дня

Розклад другого ігрового дня

Раніше ми писали про те, що у Китаї продовжують закручувати гайки, борючись з ігровою залежністю неповнолітніх.

Материалы по теме

NAVI і Monte зіграють в одній групі на PGL Major Copenhagen 2024: European RMR, але є шанс, що NAVI доведеться грати закриті кваліфікації

0

Хоча до Мейджора в CS2 ще дуже далеко, проте на Ліквіпедії вже з’явилася попередня сітка Європейського RMR і вона дуже цікава. Річ у тім, що Monte і NAVI потрапили в одну групу і ми маємо всі шанси знову побачити українське дербі.

NAVI переграли всіх і інші фінальні результати в групі C на EPL

0

Стали відомі повні результати групи С на ESL Pro League S18. Переможцем групи без жодних проблем стали NAVI, які в матчі за перше місце впевнено переграли FaZe, завдяки чому розпочнуть виступ одразу з чвертьфіналу Play-off.

NAVI запустили лігу-хаб з VALORANT де розіграють призи від Logitech G

0

NAVI разом з Logitech G запустили хаб з VALORANT. Турнір у форматі ліги проходитиме не на якійсь платформі, а в Діскорді у форматі для соло-гравців.

Плата за росіянина. Liquid будуть змушені грати на EPL з тренером через те, що Patsi не зміг отримати візу

0

Американська команда Liquid буде змушена обійтися без свого нового гравця росіянина Patsi через те, що його паспорт надовго застряг в посольстві США, де він намагається отримати візу в Америку.