Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Завершився перший день PGL Major Antwerp 2022, всі команди зіграли по два матчі. В результаті зустрічей з 16 команд 4 опинилися в одному кроці від виходу до Play-off, а 4 інші команди в одному кроці від вильоту з турніру. Інші 8 команд мають статистику 1-1, а значить їх чекає щонайменше по два матчі.

Результати першого ігрового дня

Героями дня стали NAVI, NIP, Team Spirit та Copenhgagen Flames — саме ці команди виграли всі свої сьогоднішні зустрічі й близькі до того, щоб пройти у Play-off. Але через те, що вони зустрінуться між собою, тільки двоє з них вийдуть до наступної стадії турніру, а інші дві команди продовжать боротьбу. 

NAVI зіграють проти NIP, а Team Spirit спробують обіграти Copenhgagen Flames. Розклад ігор знизу новини.

Невдахами дня стали Imperial, Liquid, Bad News Eagles та Vitality. Вже завтра дві з цих команд попрощаються з Мейджором. Найсильніша команда Америки Liquid спробують втриматися проти дуже злих Vitality, які явно не розраховували на такий провальний початок турніру. В другій парі за виживання будуть боротися головні аутсайдери команда з маленького Косова Bad News Eagles проти 30+ річних пенсіонерів з Бразилії Imperial.

Турнірна таблиця після першого ігрового дня

Розклад другого ігрового дня

Раніше ми писали про те, що у Китаї продовжують закручувати гайки, борючись з ігровою залежністю неповнолітніх.

Материалы по теме

Рейтинг найкращих команда світу з CS:GO. Підбиваємо підсумки першого півріччя та відмічаємо значний прогрес українських команд

Після турнірів у вихідні сталося чергове оновлення світового рейтингу CS:GO, проте перша десятка майже не зазнала змін, бо великих турнірів не відбувалося, а грали в основному команди поза топом.

ESL Impact Valencia 2022 — результати жіночого турніру з CS:GO з призовим у 100 тисяч доларів

Завершився великий жіночий турнір з CS:GO ESL Impact Valencia 2022. Польський склад NAVI Javelins завоював на турнірі 3-4 місце, з тріском програвши у півфіналі срібним призерам турніру FURIA.

Сповідь Кирила BoombI4 Михайлова блогеру Райзу ставить фінальну крапку у професійній кар’єрі гравця і ось чому

Найпопулярніший російський блогер CS:GO Райз опублікував інтерв’ю з одіозним колишнім капітаном NAVI Кирилом BoombI4 Михайловим. За добу інтерв’ю зібрало понад мільйон переглядів.

Один з гравців Bad News Eagles звинуватив суперників у чітерстві, у скандал довелося втрутитися організатору турніру

Гравець команди з Косово Bad News Eagles звинуватив суперників у чітерстві, подякувавши організаторам за те, що їхню гру проти ECSTATIC провели на сервері з античітом. Після гри в рамках REPUBLEAGUE juanflatroo написав у твіттері наступне: