Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

У Китаї підсилюють обмеження для неповнолітніх користувачів стримінгових платформ. Про це повідомило інформаційне агентство Reuters. Гайки закрутили дуже сильно, керівництво Китаю, яке ще нещодавно робило ставку на кіберспорт, зараз активно з ним бореться.

  • Тепер неповнолітні не можуть ставати стрімерами без згоди батьків або опікунів
  • Неповнолітні не можуть скидати стрімерам донати
  • Дивитися стріми неповнолітнім можна буде тільки до 22.00

Для підтримки обмежень та пояснення суспільству для чого це потрібно, китайське керівництво запровадило в країні цілу інформаційну кампанію, яка буде тривати два місяці. 

У Китаї не користуються Twitch, але в країні є багато власних стрімінгових платформ. Найвідомішими платформами в цій галузі є Douyin (китайський аналог TikTok, який теж належить ByteDance), Kuaishou, Bilibili від компанії Alibaba, а також Huya та Douyu, які належать Tencent Holdings.

Раніше в Китаї вже вводили потужні обмеження, щоб молодь країни не поринала в ігри з головою. Так з 1 вересня 2021 року китайською владою було введено правило, за яким неповнолітні можуть грати в онлайн ігри тільки тричі на тиждень по одній годині в день з восьмої до дев’ятої вечора, а також на державні свята. Цікаво, чи дійсно це драконівське обмеження виконується?

Материалы по теме

В Китаї бум кіберспортивних готелей. Вони дозволяють підліткам грати в ігри, обходячи обмеження, які ввела влада

Введення в Китаї жорстких обмежень на гру у відеоігри для підлітків до 18 років завдало потужного удару по кіберспорту країни та по комп’ютерним клубам, які вимушені дотримуватися встановлених норм. За кілька років до того керівництво піднебесної усіляко сприяло розвитку кіберспорту та інвестувало у його розвиток, але зрештою змінило курс на 180 градусів.

В Китаї батьки наймають професійних геймерів, щоб боротися з ігровою залежністю

У Китаї батьки знайшли новий спосіб відбити у дітей бажання довго грати у комп’ютерні ігри. За повідомленнями місцевих ЗМІ, деякі батьки тепер наймають професійних геймерів, щоб ті псували їх дитині задоволення від гри.

В Китаї заборонили поводитися на стрімах зухвало, говорити про політику і здоров’я без професійної освіти і демонструвати гроші чи предмети роскоші

У Китаї держава все більше зарегульовує користування інтернетом. Окрім того, що у піднебесній без VPN не працюють найбільші світові соціальні мережі, держава намагається контролювати й те, що відбувається на локальних порталах.