Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Завершилися перші кваліфікації ROG #STANDWHITHUKRAINE CUP — українського турніру, де розігрується 150 000 гривень.

До наступного раунду змагань пройшло чотири команди. Всі вони вже потрапили в призи, проте зможуть продовжити боротьбу в стадії Play-in, а переможці отримають можливість зіграти з NAVI Junior

Переможцями першої кваліфікації стали: 

Scythe Gaming
reveurs
Worthless
x4n4x

Наступна кваліфікація, де визначиться ще 4 команди, які пройдуть в стадію Play-in, відбудеться вже у неділю 11 вересня, початок о 17:00. Взяти участь можна за цим посиланням. Участь у турнірі безплатна і відкрита для всіх українців незалежно від віку та рівня гри. 

Більше інформації про турнір ви можете знайти на цій сторінці.

Материалы по теме

Справжнє обличчя російського керівництва HellRaisers. Марія Гуніна посварилася з GI, не відповіла на жодне запитання щодо росіян в HR та перейшла на особистості

Після вчорашнього анонсу цілковито російського складу команди HR, тегу, який народився в Україні та має стародавнє українське коріння, в українців виникло законне питання, а чому так відбувається, що після 9 місяців війни під українським тегом грають росіяни?

ESL повідомили, що росіяни зможуть зіграти на IEM Katowice 2023 попри заборону Польщі на в’їзд громадян РФ до країни

ESL повідомили, що російські гравці зможуть потрапити на один з провідних світових турнірів з CS:GO IEM Katowice 2023 попри заборону на в’їзд громадянам Росії у Польщу.

Вітаємо тих, хто боронить нашу державу, з Днем захисників і захисниць України!

Від імені всієї кіберспортивної спільноти України вітаємо всіх чоловіків та жінок, що боронять нашу країну, з Днем захисників та захисниць України. 24 лютого 2022 року на нашу землю прийшла війна, яку Європа не бачила з часів Другої Світової.

Влада, що керує Росією — це справжні бандити, жадібні до грошей мразі — блогер nekoglai розповів про те, як його катували у в’язниці

Відомий блогер nekoglai випустив велике відео, де у подробицях розповів історію про те, як його затримували, катували та принижували після того, як він опублікував пародійний ролик на російського солдата.