Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

У всіх регіонах планети завершився останній третій сезон DPC для перших дивізіонів і визначилися всі команди, які зіграють на останньому Мейджорі сезону на острові Балі. 

Лише в одному регіоні ще ідуть перегравання за те, хто залишиться в першому дивізіоні і там змагаються українці B8.

Західна Європа

В західній Європі повністю домінували минулорічні чемпіони The International. Вони не програли жодного матчу. Разом з ними на останній Мейджор сезону на Балі вийшли Gaimin Gladiators, Quest Esports та Team Liquid. 

Головною сенсацією став тотальний провал команди Team Secret. П’ятірка легендарного Пупея посіла останнє місце і вилетіла в другий дивізіон на наступний рік.

Східна Європа

У Східній Європі Spirit не залишили жодного шансу іншим командам, а Virtus.pro вкотре пролетіли повз Мейджор. Загалом на Балі поїдуть Spirit, BB та 9Pandas. 

Китай

У Китаї до трійки грандів LGD, Invictus та Aster заскочили Azure Ray. Саме ці команди поїдуть на останній Мейджор сезону. 

Південно-східна Азія

У Південно-східній Азії ситуація не зовсім прогнозована. На Мейджор вийшли Bleed Esports, Blacklist та Execration, а от такі команди, як BOOM Esports та XERXIA вилетіли в другий дивізіон. 

Південна Америка

Першу сходинку у Південній Америці поділили EG та beastcoast. Саме ці команди відвідають Мейджор на Балі. 

Північна Америка

В Північній Америці команда Денді веде нерівну боротьбу з пінгом за виживання в першому дивізіоні. Післі основних ігор B8 мали статистику 1-6, проте з такою самою статистикою опинилося ще два колективи. Зараз ALPHA, B8 та Sand King Gomez грають перегравання за єдине місце в першому дивізіоні. Дві найгірші команди на наступний рік вилетять у другий дивізіон DPC. 

Нагадаємо, що команду B8 не випустили за кордон, але організатори дозволили українцям змагатися онлайн. Все було б добре, але український клуб грає з Америкою в іншій часовій зоні і з дуже великим пінгом. Фактично B8 змагаються не з суперниками, а з обставинами, які сталися через війну в Україні. 

Дві квоти на Мейджор від регіону легко вибороли Shopify Rebelion та nouns.

Материалы по теме

Valve випустили Counter-Strike 2. Сервери CS:GO назавжди припинили роботу

Цей день настав! Офіційно вийшло продовження найпопулярнішого на планеті командного кіберспортивного шутера Counter-Strike 2. Починається третя ера CS! Вітаємо всіх!

Росіяни, які намагалися обійти правила організаторів, залишилися без 200 тисяч доларів за перемогу на Мейджорі з Fortnite

Росіяни Putrick і SizzY залишилися без призових за перемогу в турнірі FNCS (Fortnite Champion Series). Організатори турніру позбавили чемпіонів головного призу в 200 тисяч доларів через те, що вони росіяни.

CD PROJEKT RED вибачилася перед росіянами за слово «русня» в українській локалізації Cyberpunk 2077

0

Розробник Cyberpunk 2077 компанія CD PROJEKT RED вибачилася перед читачами свого російського каналу в телеграм за українську локалізацію своєї гри.

«Від малоросиків з дрімліги» — гравець Team Spirit пожертував смішні 2,4% від гонорару за перемогу на Дрімлізі на допомогу Україні

Team Spirit стали переможцями 21-го сезону DreamLeague, у фіналі легко обігравши Shopify Rebellion. За весь турнір російська команда з сербською пропискою виграла 16 і програла лише 2 карти.