Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Річард Льюїс назвав ключові проблеми жорстких санкцій у бік гравців із Росії.


Аналітик висловив підтримку Україні, але сказав, що не всі росіяни винні в ситуації, що склалася. Надмірний тиск на молодих гравців регіону, щоб вони зробили заяву або ризикували своєю кар’єрою та майбутнім, на думку журналіста є несправедливим.

«Багато російських гравців перебувають у важкому становищі за кордоном. З ними ніхто не вестиме справи через бізнес-обмеження, різні санкції та візові проблеми.

Кіберспорт – це глобальна індустрія, де люди з різних країн зустрічаються та обмінюються між собою різними культурними цінностями. Професійна сцена весь час страждала від проблем з візами та перельотами, тому немає потреби посилювати ситуацію. Крім того, деякі країни вже запровадили величезну кількість санкцій«.

Хочеться плюнути в лице за таке ставлення, але давайте будемо поблажливими до іноземця, скоріше за все він навіть не розуміє, що насправді відбувається в Україні. 

Материалы по теме

Олександр Петрик проводить аукціони скінів з CS:GO де збирає гроші на допомогу ЗСУ. У черговому аукціоні розігрується ніж Woro2k

Ютубер та аналітик Олександр Петрик запустив черговий благодійний аукціон, на якому розіграє ніж з інвентаря відомого українського кіберспортсмена Woro2k. До цього Петрик вже успішно провів 14 аукціонів зі скінами на суму 28550 гривень та зібрав суму 167 500 гривень.

Олександр ZeroGravity Кохановський виклав фото артилерійського снаряду з посланням від нього росіянам

Засновник NAVI Олександр ZeroGravity Кохановський виклав у себе у фейсбуці фотографію предмета, схожого на артилерійський снаряд, з написом «Від ZeroGravity для йо*аної Русні!!!«

Astralis продовжував працювати з HUNDEN, незважаючи на дискваліфікацію ESIC — переклад розслідування Річарда Льюїса

Відомий кіберспортивний журналіст Річард Льюїс провів розслідування, згідно з яким дискваліфікований тренер HUNDEN допомагав гравцям Astralis у тренувальному процесі. Данська організація відкидає всі звинувачення та дає свої пояснення.

Віталій V1lat Волочай повідомив Valve, що більше ніколи не коментуватиме російською мовою. Розповідаємо, що може означати цей демарш

Хедлайнер Maincast Віталій V1lat Волочай повідомив у себе в телеграм, що надіслав Valve листа про те, що більше ніколи не буде коментувати Dota 2 російською мовою.   Я повідомив валв що більше не буду коментувати доту і взагалі будь-що російською мовою. З січня цього не робив, і не збирають повертатись, воно мені не треба. Наше ком‘юніті