Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Найвідоміший кіберспортивний журналіст Річард Льюїс розкритикував саудитів, які майже повністю захопили кіберспорт в Counter-Strike, а також пройшовся по тим, хто з ними співпрацює.

Я прочитаю вам новину. «Саудівські прикордонники вбили сотні біженців та мігрантів з Ефіопії, які намагалися проникнути в королівство через кордон з Єменом, у період із березня 2022 року до червня 2023-го».

Є семихвилинне відео зі свідченнями мігрантів. Я не можу повторити на стримі те, що вони сказали. Уявіть найгірше, що можете бути – це воно і є.

Проблема з Savvy Gaming Group у тому, що її огидні щупальця проникли в серце кіберспорту. <…> Її керівники – ті самі люди, що віддають накази. Наслідний принц – голова ради директорів Savvy Gaming Group. Його брат відповідає за розвиток кіберспорту в уряді Саудівської Аравії. Дві ці організації володіють Gamers8.

Всі ви, хто постить фото з Ріяду — я кажу це зокрема вам, HenryG та Anders — ви були там під час виходу розслідування Humans Rights Watch. Я просто хочу вірити, що люди переглянуть свою позицію.

Так, я знаю про те, що саудитам належить 80% івентів у CS і якщо ви виступите проти, то втратите роботу. Але хтось має сказати хоч щось! Бо ці люди роблять таке! Ти не можеш підтримувати Black Lives Matter у березні, а потім йти працювати на тих, хто викошує біженців у серпні. Ти маєш зробити вибір!

І якщо ти вибираєш гроші — так, це неправильно, але на це в тебе були свої причини, то зізнайся собі і всім тим людям, які беруть із тебе приклад: «Мені начхати на це». І лише в цьому випадку аудиторія може дати чесну оцінку тобі та твоїй спадщині.

Дійсно Саудівська Аравія проводить щорічний фестиваль кіберспорту Gamers8, який є частиною національної програми по відмиванню не надто чистої репутації країни.

Цікаво, що сам Річард Льюїс не дотримується тих стандартів, яких прагне від інших. Журналіст засуджує гравців і талантів за співпрацю з саудитами, руки яких у крові, водночас журналіст неодноразово захищав росіян і висловлювався проти їх заборони в кіберспорті при тому, що на руках росіян набагато більше крові через вторгнення в Україну.

Материалы по теме

Монгольські команди виграли три з чотирьох перших місць на Чемпіонаті Світу з PUBG Mobile. Підсумки турніру

Монгольські команди повністю домінували на PUBG Mobile Global Championship 2023, фінальна частина якого відбулася в Стамбулі. 50 команд з усього світу боролися за престижний титул і три мільйони доларів США, проте саме гравці з Монголії увезли в безкрайні степи основну частку призового фонду.

Nigma Galaxy розгромили NAVI Javelins в фіналі ESL Impact League Season 4. Турнір дивилося в 10 раз менше людей, ніж рівнозначний чемпіонат з VALORANT

0

Nigma Galaxy стала переможцем ESL Impact League Season 4 Finals, у фіналі російська команда розгромила польський склад NAVI Javelins.

Відбулася церемонія The Game Awards 2023. В усіх п’яти кіберспортивних номінаціях перемогли ігри Riot Games

Відбулося церемонія нагородження премією The Game Awards 2023. Церемонія проводилася вже в десятий раз, на відміну від Esports Ewards дана премія охоплює не тільки кіберспорт, а насамперед ігрову індустрію, проте включає в себе і кілька кіберспортивних номінацій.x

Дати і локації турнірів RMR на PGL CS2 COPENHAGEN MAJOR 2024. Посилання на відкриті кваліфікації

PGL оголосила місця і дати RMR турнірів, через які можна буде потрапити на перший в історії Мейджор з CS2, який відбудеться в Копенгагені з 17 по 31 березня 2024 року.